Dodaj członków rodziny

do Twojego konta BookBeat

Udostępnij swoje konto całej rodzinie! Jeśli nadal będziesz korzystać z BookBeat po bezpłatnym okresie próbnym, możesz udostępnić swoje konto maksymalnie czterem członkom rodziny. Tylko 9,99 zł/mies. na dodatkowego użytkownika.

Family account top image table

Dodaj więcej użytkowników i oszczędzaj

Podziel się swoim kontem z kimś, kogo lubisz i uzyskaj obniżoną cenę miesięczną za osobę.

Przeglądaj tylko własne książki

Każdy członek rodziny ma swój własny profil i swoją własną listę „Moje książki".

Słuchaj bez przerwy

Nawet do pięciu osób może korzystać z tego samego konta BookBeat na różnych urządzeniach, nie przerywając sobie nawzajem słuchania lub czytania.

Family account Usps

Osobiste doświadczenie

dla wszystkich

Możesz łatwo dodać członka rodziny, z którym chcesz dzielić swoje konto, logując się na stronie swojego konta. Tam możesz łatwo dodać nowy profil. Gdy tylko dodasz profil, będziesz mieć do niego dostęp ze wszystkich urządzeń zalogowanych na Twoje konto. Wskocz do aplikacji, wybierz profil i zacznij tworzyć własne listy książek!

Family account Illustration

Pytania i odpowiedzi

Często zadawane pytania i odpowiedzi

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, przejdź do naszej pełnej strony z najczęściej zadawanymi pytaniami, aby uzyskać więcej informacji.

Słuchaj BookBeat

z całą rodziną

Jedna miesięczna płatność. Tylko 9,99 zł/mies. na dodatkowy profil. Płać za wszystkie profile za jednym razem każdego miesiąca i miej jasny przegląd swoich kosztów.