O nas

BookBeat jest usługą abonamentową, przez którą możesz słuchać audiobooków i czytać e-booki. Oferujemy 3 różne rodzaje abonamentów. Wybierz ten, który jest najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Za jedynie 19.99 zł/mies, z abonamentem BookBeat Basic, możesz słuchać audiobooków aż 20 godzin miesięcznie. Jeśli wybierzesz BookBeat Standard, za 29.99 zł/mies, możesz słuchać audiobooków aż 100 godzin miesięcznie. Natomiast, jeśli ta liczba godzin nie jest dla Ciebie wystarczająca, wybierz abonament BookBeat Premium za 39.99 zł/mies i słuchaj bez ograniczeń.

Z kontem rodzinnym możesz utworzyć maksymalnie 5 profili, które dzielą się tym samym kontem w BookBeat. Za każdy profil płacisz jedynie 9.99 zł dodatkowo miesięcznie. Zacznij korzystać z BookBeat już dziś! Wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej stronie internetowej. Następnie, pobierz aplikację BookBeat na telefon lub tablet i zacznij słuchać. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z usługi.

Za pomocą naszej usługi, masz dostęp do dziesiątek tysięcy książek. Możesz słuchać i czytać w trybie online (streaming) lub offline. Słuchanie audiobooków w trybie offline to super sprawa. Nawet kiedy nie masz dostępu do Internetu lub WiFi nadal możesz słuchać lub czytać. BookBeat ma również wsparcie dla Apple Carplay i Apple Watch.

BookBeat ma zaszczyt być częścią grupy Bonnier, która tworzy historie i dzieli się nimi od ponad stu lat. Udostępnianie książek za pośrednictwem Internetu jest naturalnym sposobem dzielenia się historiami w obecnych czasach i dlatego powstał BookBeat.

Niezależnie od tego, czy chcesz zostać częścią zespołu BookBeat, w celu stworzenia najlepszej usługi na rynku, czy po prostu lubisz książki - serdecznie zapraszamy do dołączenia się do naszej rodziny!

Prywatność i ochrona danych

Dowiedzieć się więcej, o tym, jak przetwarzamy twoje dane osobowe tutaj.

Praca w BookBeat

Zobacz oferty pracy