O nas

BookBeat jest usługą abonamentową, przez którą możesz słuchać audiobooków i czytać ebooków. Oferujemy 3 różne rodzaje subskrypcji, i rekomendujemy, aby wybrałeś/aś ten, który najlepiej jest dopasowany do Twoich potrzeb. Za jedynie 19.99 zł/mies, możesz z BookBeat Basic, słuchać audiobooków do 20 godzin miesięcznie. Jeśli wybierzesz BookBeat Standard, za 29.99 zł/mies, możesz słuchać do 100 godzin miesięcznie. Natomiast, jeśli ta ilość godzin nie jest wystarczająca dla Ciebie, wybierz BookBeat Premium za 39.99 zł/mies, i słuchaj bez ograniczeń.

Z kontem rodzinnym możesz utworzyć maksymalnie 5 profili, które dzielą się tym samym kontem w BookBeat. Za każdy profil płacisz jedynie 9.99 zł dodaktowo miesięcznie. Zacznij korzystać z BookBeat już dziś, wystarczy zarejestrować się na naszej stronie internetowej. Następnie, pobierz aplikację BookBeat na telefon lub tablet i zacznij słuchać. W dowolnym momencie możesz zakończyć swoją subskrypcję.

Za pomocą naszej usługi, masz dostęp do dziesiątki tysięcy książek. Możesz słuchać i czytać w trybie online (streaming) lub offline. Słuchać audiobooków w trybie offline to super sprawa, np. jak podróżujesz lub wtedy, kiedy nie masz dostępu do Internetu lub Wifi. BookBeat ma również wsparcie dla Apple Carplay i Apple Watch.

BookBeat ma zaszczyt być częścią Bonnier, którzy tworzą, udoskonałają i dzielą się historiami od ponad stu lat. Udostępnianie książek poprzez digitalizację jest zatem kolejnym krokiem do dalszego dzielenia się historiami.

Niezależnie od tego, czy chcesz zostać częścią zespołu BookBeat, w celu stworzenia najlepszej usługi na rynku, czy po prostu bo lubisz książki - serdecznie zapraszamy do dołączenia się do naszej rodziny!

Prywatność i ochrona danych

Dowiedzieć się więcej, o tym, jak przetwarzamy twoje dane osobowe tutaj.

Praca w BookBeat

Zobacz oferty pracy