Zwykła przyzwoitość

Ocena 4.6
11 godz. 24 min.
Bezimienny
bookCoverFor

Opis książki

Kiedy bohater wraca do domu na warszawskich Włochach, w którym wynajmuje pokój, spotyka tam dwóch bandziorów. Mężczyźni grożą panu Henrykowi, właścicielowi domu, więc Bezimienny staje w jego obronie. Ale kiedy w wyniku kolejnego zastraszania starszy mężczyzna trafia do szpitala, bohater uznaje, że miarka się przebrała. I w ten sposób wkracza w sam środek wielkiej afery związanej z rynkiem nieruchomości, nielegalnym przejmowaniem mieszkań i niebotycznych chwilówek branych na nieświadomych niczego ludzi. Przeciwko sobie ma bezwzględnych gangsterów, którzy nie cofną się przed niczym, żeby dopiąć swego. Ale jeszcze groźniejsi są ludzie, którzy stoją w ich cieniu.

Do walki Bezimienny nie staje sam. W próbie rozbicia szajki pomogą mu Aldona, bratanica pana Henryka, komornik i grupa aktywistów. Po raz kolejny brutalna siła i przemoc przestępców zderzą się z umiejętnościami walki i dedukcji bezimiennego bohatera.

Format:

Tom:

3

Czas trwania audiobooka:

11 godz. 24 min.

Język:

Polski

Data wydania:

11.10.2023

Wydawca audiobooka:

Marginesy

Numer ISBN audiobooka:

9788367859523

Co myślą inni

Recenzje Zwykła przyzwoitość –
Audiobook

Ani fabuła ani lektor.. bardzo męcząca książka.

Adrianna

Intrygująca i wartka akcja

Marta

Pan Bluszcz ma taki piękny męski głos.uważam że nie ma potrzeby zmieniać głosu i wcielać się w poszczególne postacie. Źle się tego słucha.

Aleksandra

Seria o Bezimiennym jest bardzo dobra. Jednak ta część powinna być czytana podobnie do tego, jak ogląda się "Czterech Pancernych": przygody Janka są świetne, ale cała historia to wielka sowiecka propaganda. Tak samo w tej książce: Bezimienny mega gość, ale lewackie opowieści dziwnej treści są z gruntu fałszywe. W tej części powinien być na wstępie alert o nagromadzenie antypolonizmu i tęczowych ideologii. Czekam na 4 część, tylko już w zwykłej, kryminalnej formie i o takiej treści.

Anna