Zwycięzcy

- Fredrik Backman

Ocena 4.6
24 godz. 45 min.
bookCoverFor

Opis książki

Historia o pierwszych miłościach, drugich szansach i ostatnich pożegnaniach

Minęły dwa lata od wydarzeń, o których nikt nie chce myśleć. Wszyscy próbowali iść dalej, ale coś w tej części lasu to uniemożliwia. Straszliwa w skutkach wichura podsyca odwieczną rywalizację między Björnstad a sąsiednim miasteczkiem Hed. Rywalizację, która zawsze znajdowała ujście na lodowisku do hokeja.
Podczas gdy napięcie między społecznościami rośnie, na horyzoncie rysują się wielkie zmiany. Ktoś wróci do domu po długiej nieobecności. Ktoś zostanie pochowany. Ktoś się zakocha, ktoś spróbuje naprawić małżeństwo, a ktoś zrobi wszystko, by uratować swoje dzieci. Ktoś podda się nienawiści, ktoś będzie walczył, a ktoś chwyci za broń i ruszy w stronę lodowiska.
Pięknie uchwycona złożoność codziennego życia i refleksja o przyjaźni, lojalności, stracie i tożsamości. Ta pełna emocji powieść skłania do rozważenia, co to znaczy wygrać, co to znaczy przegrać i co to znaczy wybaczyć.
Na podstawie trylogii Fredrika Backmana o hokejowej społeczności Björnstad powstał serial HBO Miasto niedźwiedzia.

Format:

Audiobook

Czas trwania audiobooka:

24 godz. 45 min.

Kategorie:

Język:

Polski

Data wydania:

6.09.2023

Wydawca audiobooka:

Marginesy

Numer ISBN audiobooka:

9788367790642

Co myślą inni

Recenzje Zwycięzcy – Audiobook

Niesamowita historia. Super napisana. Śmiałam się i płakałam, czasami jednocześnie:) lektor bardzo mi pasowal do historii:) Polecam!

Anna

Bardzo dobra! nie czytałam wcześniejszych tomów ale nie przeszkadzało mi to w słuchaniu i rozumieniu tej historii.Trafny obraz społeczności, antagonizmów, przyczyn i konsekwencji zdarzeń a to wszytko napisane dobrym językiem.Ciekawi bohaterowie.Duzo emocji między wierszami.Sprawila mi przyjemność👌Lektor równiez spisał się na 5tke

Monika

Przepełniona emocjami♥️

Anna