Zima w Małej Przytulnej

Ocena 4.7
7 godz. 23 min.
218 Strony
bookCoverFor

Opis książki

Mroźna zima okryła Małą Przytulną puszystą śnieżną pierzynką. Na choince przed domem Gabrysi, która rozświetla ogród przez cały rok, zawisły kolorowe pierniczki, a do zielarni pod starym dębem zawitali zagraniczni goście, którzy zostaną dłużej, niż ktokolwiek się tego spodziewał. Chciałoby się powiedzieć, że na ulicach miasteczka można będzie usłyszeć język Balzaca, jednak on chyba nie używał tak niecenzuralnych słów...
Mimo zimowej aury w sercach mieszkańców Małej Przytulnej panuje wiosna. Nic więc dziwnego, że wokół bujnie rozkwita miłość, która nie zna ograniczeń i rozbłyśnie dla niektórych niczym wyczekiwana pierwsza gwiazdka. Kto zdobędzie względy francuskiego arystokraty? Czy Balbina nauczy się korzystać ze swojego prezentu świątecznego? I czy koza, należąca do zakochanego (a jakże!) aptekarza, w końcu przemówi ludzkim głosem?
Magdalena Witkiewicz ponownie przenosi swoich czytelników do świata, w którym przyjaźń i miłość są najważniejsze, a jeśli wydawało wam się, że Mała Przytulna nie może być bardziej urokliwa, koniecznie wybierzcie się do niej wtedy, kiedy pachnie cynamonem, pomarańczą i goździkami.

Format:

Audiobook
E-book

Czas trwania audiobooka:

7 godz. 23 min.

Strony e-booka:

218

Język:

Polski

Data wydania:

8.11.2023

Wydawca audiobooka:

Wydawnictwo Flow

Numer ISBN audiobooka:

9788383640211

Wydawca e-booka:

Wydawnictwo Flow

Numer ISBN e-book:

9788383640228

Co myślą inni

Recenzje Zima w Małej Przytulnej –
Audiobook, E-book

Przeciętna, sporą ilość bohaterów trochę przytłacza. Taka książka do przeczytania/przesłuchania i zapomnienia

Alicja

Mało świąteczna, spodziewałam się czegoś innego

Monika

👍

Monika

Miła wiejska opowieść

Katarzyna