Zemsta. Meghan, Harry i wojna Windsorów

Ocena 4.1
17 godz. 3 min.
bookCoverFor

Opis książki

Rodzina królewska wierzyła, że światowy sukces ślubu księcia Harry’ego i Meghan będzie dla Windsorów początkiem nowej ery. W ciągu roku jednak sen zmienił się w koszmar. W następstwie szokującej decyzji o wycofaniu się Sussexów z rodziny królewskiej, a także wywiadu przeprowadzonego z nimi przez Oprah Winfrey i książki Ten drugi księcia Harry’ego, los Korony wydaje się zagrożony.

Meghan na przemian zdobywa uznanie, jest krytykowana i wzbudza wściekłość. Zdezorientowani obserwatorzy życia publicznego nie wiedzą, co jest zgrabną reklamą Sussexów, a co manipulacją pałacu. Niewielu zna prawdziwą Meghan Markle. Jaka przyszłość ją czeka? Co stało się z rodziną, do której weszła? Czy Windsorowie zdołają przywrócić swoje dobre imię?

Dzięki szeroko zakrojonym badaniom i rozmowom z licznymi ekspertami Tom Bower, znakomity brytyjski biograf śledczy, stara się rozwikłać splątaną sieć dramatów sądowych, dworskiej polityki i przekreślonych marzeń, aby odkryć zdumiewającą historię miłości, zdrad, sekretów i zemsty.

Wybuchowa opowieść o kulisach drogi Meghan Markle od mało znanej aktorki i niedoszłej aktywistki do kobiety wystarczająco potężnej, by wbić klin w brytyjską rodzinę królewską.

„Daily Express”

Autor:

Format:

Czas trwania audiobooka:

17 godz. 3 min.

Język:

Polski

Data wydania:

10.05.2023

Wydawca audiobooka:

Marginesy

Numer ISBN audiobooka:

9788367674829

Co myślą inni

Recenzje Zemsta. Meghan, Harry i wojna Windsorów –
Audiobook

Jeszcze w życiu nie czytałam większej manipulacji odbiorcą.

Daria

Mało obiektywna. Manipulacja.

Monika

Rewelacja

Jakub

Najgorszy lektor jakiego słuchałam

Klaudia