Zbyt piękne- Olga Rudnicka

Ocena 4.4
10 godz. 14 min.
bookCoverFor

Opis

Jeden stary dom i dwoje nabywców, którzy nie mają o sobie pojęcia.

Zuzanna kupuje dom po okazyjnej cenie. Wie, że wymaga on sporych nakładów, ale na marzeniach się nie oszczędza. Nowy dom, nowa praca, nowe życie. Wreszcie będzie mogła mieć kota, psa i różanecznik w ogrodzie.
Tymoteusz kupuje stare mieszkania, remontuje je i sprzedaje po wyższej cenie. Jakież jest jego zdziwienie, gdy na progu niedawno nabytego domu pojawia się nieznajoma młoda kobieta i twierdzi, że to jej własność.
Oboje padli ofiarą oszusta, który sprzedał nieruchomość dwóm osobom, a następnie zniknął wraz z pieniędzmi. Tymoteusz nie zamierza ustąpić i wyprowadzić się ze swojego nabytku. Zuza zaciągnęła kredyt, więc również nie zamierza zrezygnować. Jedyne, co im pozostaje, to zawiązać sojusz, znaleźć oszusta i odzyskać pieniądze.

Format:
Audiobook
Czas trwania audiobooka:
10 godz. 14 min.
Język:
Polski
Data wydania:
9.06.2020
Wydawca audiobooka:
Storybox
Numer ISBN audiobooka:
9788381945837

© Storybox (audiobook)

Co myślą inni

Recenzje Zbyt piękne – Audiobook

Męczyłam się przy słuchaniu tej książki. Ciężko było dobrnąć do końca.

Ela

Łatwa, lekka i przyjemna

Katarzyna

Lekka, zabawna, miło się sluchało.

Ewa

Byłaby na 5 gdyby nie kilka bezsensownych i zupelnie nie posuwających akcji dialogów bo zdarzały się momenty że się śmiałam się

Jolanta

Lekka, łatwa i przyjemna, świetnie się bawiłam przy tej książce.

Magdalena

Ok

Patrycja

Fantastyczna modulacja głosem pani lektor, przyjemnie się słucha, książka napisana z lekkością i humorem. Ciekawe co by się działo gdyby autorka pisała dalsze losy..

Żaneta

Łatwa, lekka

Kasia

Jak dla mnie lektor petarda. Bardzo dobrze się słucha. Książka śmieszna ciekawa i lekka z wątkiem kryminalnym. Polecam na poprawę humoru :)

Marta

Super komedia

Beata

Matko co za bzdury I mudy

Paulina

Łatwa prosta i przyjemna.

Jacek