Zamek Laghortów

- E.M. Thorhall

Ocena 4.4
6 godz. 8 min.
214 Strony
Zbrojni
bookCoverFor

Opis książki

Młoda Kyla nie da sobie w kaszę dmuchać. Ponieważ chcą ją wydać za mężczyznę, którego nie kocha, ucieka z domu i znajduje schronienie w zamku Sir Eryka i jego żony Lady Lyanny. Dziewczyna powoli zapoznaje się z nowym, przyjaznym wobec niej otoczeniem. Tylko jeden człowiek - ponury i oschły Morhta, dowódca najemników - jest wobec niej jawnie nieżyczliwy. Mężczyzna sam nie rozumie, co aż tak mocno irytuje go w podopiecznej Laghortów. Dziewczyna postanawia wyjaśnić sprawę.

Rezolutna Kyla dzielnie walczy o siebie - rezygnuje z niechcianego ślubu, zmienia otoczenie, potrafi się odnaleźć w nowym środowisku. Doceniają to Laghortowie, którzy przyjęli ją do swojego zamku. Wśród średniowiecznych turniejów, intryg i rytuałów dworskiej etykiety pojawiają się tajemnicze zjawy i niewytłumaczalne zjawiska. W tym złożonym świecie dziewczyna zjednuje sobie przyjaciół, ale trafia też na zatwardziałych wrogów. Czy uda jej się ich do siebie przekonać?

E.M. Thorhall - pseudonim polskiej pisarki, autorki sagi "Zbrojni" złożonej z powieści "Zamek Laghortów" i "Handlarze niewolników". Jej książki łączą stylistykę fantasy z elementami obyczajowymi, sama mówi o nich "babskie czytadła w klimacie fantasy". Współpracuje z magazynem "Via Appia", związana także z branżą gier komputerowych.

Format:

Audiobook, E-book

Seria:

Tom:

1

Czas trwania audiobooka:

6 godz. 8 min.

Strony e-booka:

214

Język:

Polski

Data wydania:

8.02.2022

Wydawca audiobooka:

Saga Egmont

Numer ISBN audiobooka:

9788728179505

Wydawca e-booka:

Saga Egmont

Numer ISBN e-book:

9788728179499

Co myślą inni

Recenzje Zamek Laghortów – Audiobook, E-book

Polecam .

Anna

Polecam :)

Sandra

Dobre

Anna