Zabójczy cios

Ocena 4.6
10 godz. 29 min.
284 Strony
Ingrid Bergman
bookCoverFor

Opis książki

W jednym z mieszkań w Göteborgu policja znajduje trupa. Ciało starszego mężczyzny leży w garderobie, którą ktoś zamknął od zewnątrz na klucz. Jak wykazała sekcja zwłok, zgon nastąpił sześć miesięcy wcześniej, a ofiara zagłodziła się na śmierć.
Śledztwo w tej sprawie prowadzi inspektorka Karin Falk. Gdy komisarz Ingrid Bergman wraca z długiego zwolnienia lekarskiego, naczelnik Tingström włącza ją także w dochodzenie.
Tymczasem w mieście rozpoczynają się targi regionalne, które ma odwiedzić minister rolnictwa. Policja postanawia zastosować dodatkowe środki bezpieczeństwa, ponieważ ktoś groził politykowi, a dodatkowo na ulicach demonstrują rolnicy.
Z tego powodu Ingrid zgadza się udostępnić swoją willę ministrowi. Wkrótce okazuje się, że nie było to dobre posunięcie. Policjantka zostaje bowiem wplątana w polityczną intrygę. Czuje, że już nikomu nie może ufać.
"Zabójczy cios" jest powieścią o rodzinie, przeszłości i nietolerancji. To również piąta książka z serii, której główną bohaterką jest Ingrid Bergman, komisarz Wydziału Zabójstw Policji Kryminalnej w Göteborgu.

Tłumaczenie:

Wojciech Łygaś

Format:

Audiobook
E-book

Tom:

5

Czas trwania audiobooka:

10 godz. 29 min.

Strony e-booka:

284

Język:

Polski

Data wydania:

8.11.2023

Wydawca audiobooka:

Word Audio Publishing

Numer ISBN audiobooka:

9788702379990

Wydawca e-booka:

Word Audio Publishing

Numer ISBN e-book:

9788702380002

Co myślą inni

Recenzje Zabójczy cios –
Audiobook, E-book

Szkoda że to koniec 😢

Paulina

👍

Teresa