Zabij, Bóg wybacza łotrom- Paweł Szlachetko

5 godz. 32 min.
186 Strony
bookCoverFor

Opis

Młody informatyk Mark Nelsky zostaje wrobiony w zabójstwo i skazany na podwójne dożywocie. Trafia do więzienia Fort Nox, gdzie musi dostosować się do panujących zasad, by przetrwać. Inteligentny i spokojny chłopak walczy z sennymi koszmarami, a klawiaturę komputera zmienia na fizyczną pracę w kamieniołomach. Trudnej sytuacji nie ułatwiają sadystyczni strażnicy i współwięźniowie.

Niespodziewanie Mark otrzymuje szansę, by odmienić swój los. Adwokat Steinbeck proponuje mu wolność, jeśli ten zgodzi się na udział w napadzie na bank. Czy chłopak przyjmie ofertę? Stawkę podbija chęć zemsty na sprawcy wyroku Marka.

Paweł Szlachetko - powieściopisarz, reportażysta. Debiutował w latach 90. Jest autorem kilkunastu słuchowisk i reportaży emitowanych na antenie Polskiego Radia. Wydał kilka cykli reportaży (m.in. „Najwięksi polscy zbrodniarze", „Zabijałem dla mafii") oraz powieści kryminalnych. „Zwerbowana miłość" doczekała się filmowej ekranizacji, zaś na podstawie „Śladami złodziei aniołów" powstał serial telewizyjny. Szlachetko publikował także powieści sensacyjne pod pseudonimem Arthur Ray.
Format:
E-book, Audiobook
Czas trwania audiobooka:
5 godz. 32 min.
Strony e-booka:
186
Język:
Polski
Data wydania:
7.09.2020
Wydawca audiobooka:
Saga Egmont
Numer ISBN audiobooka:
9788726628791
Wydawca e-booka:
Saga Egmont
Numer ISBN e-book:
9788726511659

© Saga Egmont (audiobook)

© Saga Egmont (e-book)