Z krwi i ognia. Saga pierwsza: Rozkład i rozkosz

- Henryk Tur

Ocena 4.5
11 godz. 39 min.
387 Strony
Z krwi i ognia
bookCoverFor

Opis książki

Klemens Kleiler jest łowcą nagród, a motywacją do większości jego współczesnych działań są dramatyczne wydarzenia z przeszłości. Żyje w niespokojnym, pełnym wojen i konfliktów świecie Talamud. Na drodze bohatera staje wielu przeciwników - od pospolitych przestępców po czarnoksiężników. Kleiler trafia ostatecznie w sam środek sporu pomiędzy czcicielami dwóch zwaśnionych ze sobą kultów: pani Rozkładu i boga Rozkoszy.

Klemens Kleiler to zwykły człowiek, który jest uczestnikiem niezwykłych wydarzeń. Żyje w bezwzględnym świecie Talamud, cudem uchodzi cało z rzezi, ale traci cały dobytek. Bohater postanawia zostać łowcą nagród, co w chaotycznej, targanej konfliktami wewnętrznymi rzeczywistości jest zajęciem tyleż intratnym, co niebezpiecznym.

Henryk Tur (ur. 1977 r.) - człowiek pióra: pisarz, redaktor, recenzent, a dodatkowo miłośnik muzyki i gier komputerowych. Urodzony w Przemyślu, na przestrzeni lat mieszkał w różnych miejscach, ale wrócił do rodzinnego miasta. Debiutował powieścią "Rozkład i rozkosz" - pierwszą częścią planowanej sagi "Z krwi i ognia".

Format:

Audiobook, E-book

Czas trwania audiobooka:

11 godz. 39 min.

Strony e-booka:

387

Kategorie:

Język:

Polski

Data wydania:

17.02.2022

Wydawca audiobooka:

Saga Egmont

Numer ISBN audiobooka:

9788728177686

Wydawca e-booka:

Saga Egmont

Numer ISBN e-book:

9788728177679

Co myślą inni

Recenzje Z krwi i ognia. Saga pierwsza: Rozkład i rozkosz – Audiobook, E-book

Polecam!

karol