Wyprawa do starożytnego Egiptu - opowiadanie erotyczne- Chrystelle Leroy

30 min.
19 Strony
LUST
bookCoverFor

Opis

„Wpatrywaliśmy się sobie nawzajem w oczy. Książę porwał mnie głębiej w noc, w zapomnienie i oderwanie od zewnętrznego świata.".

Alia jest świetną reporterką, która nie boi się niczego. Widziała już w życiu niejeden dziw i koszmar. Reportaż o niezwykłym znalezisku archeologicznym w Egipcie ma być dla niej oddechem, niemal urlopem.
Któż lepiej pokaże jej tajemnice katakumb niż piękny i tajemniczy przewodnik, wydający się wiedzieć wszystko na temat starożytnego Egiptu? Anen zabiera Alię w zmysłową i pełną pasji podróż do serca Egiptu i jego tradycji. Ale czy to przypadkiem nie sen?

Chrystelle LeRoy urodziła się w Montrealu. Jej ojciec pochodził z Bretanii. Rodzina LeRoy prowadziła ogród zoologiczny, skąd wywodzi się pasja autorki do obserwacji zwierząt i przyrody. Chrystelle pracowała jako historyczka w muzeach w Kanadzie i we Francji. Następnie rozpoczęła karierę literacką, specjalizując się w pisaniu tekstów online. Jej dzieła zostały uhonorowane wieloma nagrodami w branży wydawniczej. Jej opowiadania zabarwione są nutą egzotyki, a tło akcji zwykle stanowią autentyczne wydarzenia historyczne.
Tłumaczenie:
Grzegorz Aleksander
Format:
Audiobook, E-book
Seria:
Czas trwania audiobooka:
30 min.
Strony e-booka:
19
Język:
Polski
Data wydania:
10.08.2020
Wydawca audiobooka:
Lust
Numer ISBN audiobooka:
9788726332506
Wydawca e-booka:
Lust
Numer ISBN e-book:
9788726331714

© Lust (audiobook)

© Lust (e-book)

Co myślą inni

Recenzje Wyprawa do starożytnego Egiptu - opowiadanie erotyczne – Audiobook, E-book

2/5

Wioleta