Wszystkie życia Heleny P.- Danuta Noszczyńska

Ocena 4.5
7 godz. 26 min.
Lekko i z humorem
bookCoverFor

Opis

Życie bywa niesamowicie przewrotne. Potrafi odebrać wszystko, by w zamian dać nieoczekiwaną, drugą szansę. Nigdy bowiem nie wiadomo, kogo spotka się na zakręcie losu, kto tylko wbije nóż w plecy, a kto poda pomocną dłoń w chwili największego kryzysu…

Narratorka opowiada o znanej aktorce Helenie P., która na skutek wielu niesprzyjających okoliczności wpada w nałóg, stacza się na samo egzystencjalne dno, po którym czeka na nią już tylko mało wytworny pogrzeb. Helena P. oficjalnie zostaje uznana za zmarłą. Jednak bohaterka przebywając pewnego dnia w mieście Ł., na plakacie teatralnym rozpoznaje jak żywą - twarz Heleny P.

Narratorka postanawia zbadać sprawę cudownego zmartwychwstania aktorki i po dostaniu się do garderoby gwiazdy udaje się kobiecie nawiązać kontakt z Heleną. Historia, jaką artystka obdarza narratorkę, wydaje się co najmniej z innego świata!

Jeśli lubisz dynamiczne powieści, pełne niespodziewanych zwrotów akcji, które zdecydowanie częściej wyciśną z oczu łzy rozbawienia niż smutku – jest to tytuł dla Ciebie!

Na nasze życie składa się szereg mniej lub bardziej niesamowitych zdarzeń. Można o nich mówić z wielką powagą, można także okrasić je szczyptą humoru i dzięki temu opisywać lekko i ze zdrowym do nich dystansem.
Ten drugi sposób opisywania losów swoich bohaterów stosuje w swoich pełnych błyskotliwych żartów powieściach Danuta Noszczyńska.
Czyta:
Format:
Audiobook
Tom:

3

Czas trwania audiobooka:
7 godz. 26 min.
Kategorie:
Język:
Polski
Data wydania:
27.07.2021
Wydawca audiobooka:
XAUDIO
Numer ISBN audiobooka:
9788366807808

© XAUDIO (audiobook)