Wszystkie moje sekrety- Weronika Czaplarska

12 godz. 51 min.
bookCoverFor

Opis

Pragnienie zemsty może sprawić, że ominie cię coś naprawdę pięknego

Pojawienie się Mary Grey w sennym miasteczku Greenmory na szkockiej wyspie Mull wywołuje nie lada sensację – w końcu nikt rozsądny nie przyjeżdża tu poza sezonem. Mary ma jednak swoje powody, o których nie chce mówić. Na razie bacznie obserwuje życie mieszkańców, z każdym dniem coraz bardziej zagrzewając miejsce wśród lokalnej społeczności. Kiedy niespodziewanie u jej boku zjawia się Fraser, przystojny posiadacz intensywnie zielonych oczu i kasztanowych loków, dla Mary zaczynają się kłopoty. Jej tajemnica w każdej chwili może wyjść na jaw… Czy misterny plan zostanie zniweczony za sprawą uczucia, które staje się coraz trudniejsze do ukrycia?

Między nami nastała martwa cisza. Fia przestępowała z nogi na nogę. Z jej miny mogłam wyczytać, że biła się z myślami, czy powinna mnie o coś zapytać.
Powiadają, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła, Fio MacLean. Czyżbyś i ty kiedyś jej pożałowała?
– Wie już pani, na jak długo zamierza tu zostać? – Przechyliła delikatnie głowę i zmrużyła oczy, jakby porażona przez promienie słoneczne, choć nie byłam pewna, kiedy ostatnio je widziała. Blada cera zdradzała, że minęło od tego trochę czasu. Przyglądała mi się, wywołując nieprzyjemne uczucie w żołądku. Czułam się jak zwierzę w klatce.
– Jakiś czas – odpowiedziałam wymijająco. Widziałam, że nie jest usatysfakcjonowana, więc po chwili namysłu dodałam: – Kilka tygodni. Może kilka miesięcy… Nie potrafię teraz odpowiedzieć. Czy to jakiś problem? Mogę poszukać innej kwatery.
– Nie, nie… Wie pani, jak to jest u nas. Żadnych turystów, a jeśli już, to tylko na kilka dni… – Wzruszyła ramionami, nadal nie spuszczając ze mnie wzroku.
Na pewno była w jakimś stopniu zadowolona, że ktoś postanowił zostać na dłużej. To bardziej niż pewne. W końcu to dla niej kilka dodatkowych funtów. Kto o zdrowych zmysłach zostawał w tej dziurze dłużej niż kilka godzin?

Weronika Czaplarska
Urodziła się w 2000 roku w małej miejscowości w Wielkopolsce. Pisanie zawsze było obecne w jej życiu, jednak dopiero pod koniec 2019 roku postanowiła podzielić się swoją twórczością z większym gronem na platformie Wattpad. Prywatnie jest nieuleczalną romantyczką, która potrafi spędzić długie godziny z nosem w książce i kubkiem parującej herbaty waniliowej. Inspirację na fabułę historii często czerpie ze snów.

„Wszystkie moje sekrety” jest jej debiutancką powieścią.
Format:
Audiobook
Czas trwania audiobooka:
12 godz. 51 min.
Kategorie:
Język:
Polski
Data wydania:
15.11.2022
Wydawca audiobooka:
Novae Res
Numer ISBN audiobooka:
9788383132686

Co myślą inni

Recenzje Wszystkie moje sekrety – Audiobook

Koszmarna grafomania

Magdalena

😊

Lucyna