Witaj w domu

- Ninni Schulman

Ocena 4.5
14 godz. 31 min.
Magdalena Hansson
bookCoverFor

Opis książki

Magdalena otrzymała zaproszenie na zjazd absolwentów. Jest lato, w planach impreza i noc spędzona w chacie nauczyciela. Punktem kulminacyjnym ma być budzący grozę nocny spacer po lesie – zupełnie jak przed laty.
Kobieta nie ma ochoty na udział w tych wydarzeniach. Zmusza się jednak, ponieważ chce napisać do gazety artykuł o swoim koledze z klasy, który jest muzykiem, ale bardziej znanym z występu w reality show.
Suto zakrapiana impreza szybko wymyka się spod kontroli. Wydaje się, że wszyscy zaczynają odgrywać swoje stare role z czasów szkolnych, wracają dawne konflikty i emocje.
W środku nocy okazuje się, że jeden z kolegów Magdaleny został zamordowany. Następnego dnia w miejscowym hotelu odkryte zostają kolejne zwłoki. Wszyscy podejrzewają tego samego sprawcę, mimo że ofiary zabito w różny sposób. Jaki motyw miał morderca? I czy zabójstwo oznacza, że pozostali również znaleźli się w niebezpieczeństwie?

Tłumaczenie:

Ewa Ewa Chmielewska-Tomczak

Format:

Audiobook

Tom:

5

Czas trwania audiobooka:

14 godz. 31 min.

Język:

Polski

Data wydania:

16.09.2022

Wydawca audiobooka:

BookBeat

Numer ISBN audiobooka:

9789198740660

Co myślą inni

Recenzje Witaj w domu – Audiobook

Super

Magda

Rewelacja. To juz któraś z kolei historia Magdaleny i innych bohaterów. Z tym lektorem to nie da sie oderwać od słuchania.

Basia

Książka fajna . Lektor najlepszy na świecie.

J

Super

Sławomir