Więzień urodzenia

Ocena 4.5
16 godz. 11 min.
bookCoverFor

Opis książki

Książka z pierwszych miejsc na liście światowych bestsellerów, współczesna wersja powieści A. Dumasa ,,Hrabia Monte Christo"!

Co stałoby się, gdyby Danny Cartwright oświadczył się Beth Wilson jeden dzień wcześniej?
Mechanik Danny wybiera się z Beth do pubu, by świętować swoje zaręczyny. Tam dochodzi jednak do tragedii...
Czy Danniemu uda się uniknąć odsiadki w Belmarsh - najgorszym z brytyjskich więzień? Mężczyzna bezskutecznie próbuje udowodnić swoją niewinność. Jego sytuację pogarszają podejrzani świadkowie w osobach: adwokata, aktora, arystokraty i agenta nieruchomości. Czy uda się ustalić, kto jest tutaj winnym, a kto ofiarą?

Przed tobą pełna zwrotów akcji opowieść o przewrotnym losie, miłości ponad wszystko, zemście i odkupieniu. Oto jedna z najbardziej mrocznych powieści Jeffreya Archera z oryginalnym zakończeniem, które może wprawić w osłupienie nawet najbardziej zagorzałych fanów twórczości tego autora!

Jeffrey Howard Archer, baron Archer Weston-super-Mare (ur. 15 kwietnia 1940 w Londynie) - brytyjski polityk, dramaturg, autor bestsellerowych serii sensacyjnych, kryminalnych, jak również tzw. political fiction. Swoją debiutancką powieść z 1976 r. ,,Co do grosza", (którą podobnie jak kolejną pt. ,,Kane i Abel" sfilmowano), napisał aby uniknąć bankructwa. Uważny czytelnik odnajdzie w jego twórczości wiele wątków związanych z polskimi emigrantami.

Tłumaczenie:

Danuta Sękalska

Format:

Czas trwania audiobooka:

16 godz. 11 min.

Język:

Polski

Data wydania:

8.09.2023

Wydawca audiobooka:

Saga Egmont

Numer ISBN audiobooka:

9788727042732

Co myślą inni

Recenzje Więzień urodzenia –
Audiobook

Jeffrey Archer 💚 Każda książka tego autora jest doskonała 💚

Bernadeta

Świetna

Małgorzata

Super książka. Polecam

Danuta