Wiedźmin. Miecz przeznaczenia- Andrzej Sapkowski

Ocena 4.9
13 godz. 30 min.
318 Strony
Wiedźmin
bookCoverFor

Opis

W produkcji tego audiobooka wzięło udział ponad 70 znakomitych aktorów m.in. Krzysztof Banaszyk, Mariusz Benoit, Marcin Bosak, Jacek Braciak, Anna Dereszowska, Krzysztof Gosztyła, Kazimierz Kaczor, Marian Opania, Maria Pakulnis, Wojciech Pszoniak, Henryk Talar, Dorota Segda, Wiktor Zborowski.
Dzięki wyjątkowej muzyce skomponowanej przez Adama Skorupę oraz efektom dźwiękowym umiejętnie wplecionym w fabułę audiobook skutecznie wciąga słuchacza w świat pełen magii, doznań i emocji.
Wiedźmiński kodeks stawia tę sprawę w sposób jednoznaczny: wiedźminowi smoka zabijać się nie godzi.
To gatunek zagrożony wymarciem. Aczkolwiek w powszechnej opinii to gad najbardziej wredny. Na oszluzgi, widłogony i latawce kodeks polować przyzwala.
Ale na smoki – nie.

Wiedźmin Geralt przyłącza się jednak do zorganizowanej przez króla Niedamira wyprawy na smoka, który skrył się w jaskiniach Gór Pustulskich. Na swej drodze spotyka trubadura Jaskra oraz – jakżeby inaczej – czarodziejkę Yennefer. Wśród zaproszonych przez króla co sławniejszych smokobójców jest Eyck z Denesle, rycerz bez skazy i zmazy, Rębacze z Cinfrid i szóstka krasnoludów pod komendą Yarpena Zigrina. Motywacje są różne, ale cel jeden.
Smok nie ma szans.
Format:
E-book, Audiobook
Seria:
Tom:

3

Czas trwania audiobooka:
13 godz. 30 min.
Strony e-booka:
318
Język:
Polski
Data wydania:
4.11.2021
Wydawca audiobooka:
Niezależna Oficyna Wydawnicza SuperNowa
Numer ISBN audiobooka:
9788375781212
Wydawca e-booka:
Niezależna Oficyna Wydawnicza SuperNowa
Numer ISBN e-book:
9788375780826

© Niezależna Oficyna Wydawnicza SuperNowa (audiobook)

© Niezależna Oficyna Wydawnicza SuperNowa (e-book)