Wbrew rozsądkowi- Agnieszka Pruska

Ocena 4.5
9 godz. 6 min.
Szajba
bookCoverFor

Opis

Zacięta, bezkompromisowa i szurnięta – tak najkrócej można opisać komisarz Sarę Lipner, potocznie zwaną Szajbą. Po traumatycznych wydarzeniach, w których zginał jej partner, Sara dochodzi do siebie na urlopie. Stara się nie włączać w sprawy policji, ale kiedy ktoś brutalnie zabija jej znajomego, bez chwili namysłu podejmuje prywatne śledztwo i idzie na zwarcie z mordercą. "Wbrew rozsądkowi" to pierwszy tom serii powieści kryminalnych Szajba, których główną bohaterką jest gdańska policjantka Sara Lipner.

"Bardzo dobry kawałek kryminału. Akcja toczy się non stop, nie popuszcza. Przez cały kryminał szukałam sprawcy wraz z narwaną Sarą, szlajalam się po melinach narkomanów, odkrywałam przeszłość ofiary, a to wszystko bez akt sprawy. Autorka wykreowała znakomitą postać głównej bohaterki, która pomimo swojego "męskiego" charakteru i mrocznego wyglądu (czarna skóra, czarne spodnie, czarne, wysokie buty) jest wewnątrz delikatną, wrazliwą kobietą, pragnącą miłości oraz czułych gestów, jak każdy inny. Mocny kryminał z mocną fabułą." (Opinia Lubimyczytac.pl)

Agnieszka Pruska – autorka bestsellerowych powieści policyjnych o śledztwach gdańskiego komisarza Barnaby Uszkiera, komedii kryminalnych o przygodach dwóch nauczycielkach detektywkach Alicji i Julii oraz bestsellerowe opowieści Sezon na zbrodnie o detektywa Macieja Gromskiego. Sezon na zbrodnie to cykl wciągających opowiadań kryminalnych, pokazujących, że mordercy nie miewają urlopów ani przerw świątecznych..

Format:
Audiobook
Seria:
Czas trwania audiobooka:
9 godz. 6 min.
Język:
Polski
Data wydania:
29.08.2022
Wydawca audiobooka:
Lind & Co
Numer ISBN audiobooka:
9789180197632

Co myślą inni

Recenzje Wbrew rozsądkowi – Audiobook

Lektor super

Agata

Polecam

Danuta

Fajna👍

Michał

Polecam ;)

Joanna

Ok

Marta

Lektor Jak zwykle niezawodny A ksiazka ? No cóż mogloby byc lepiej

Halina

Książka ok, a z takim lektorem super wciągająca.

Magdalena

🤩

Paulina

Nareszcie coś innego. Dla mnie bomba.

Wojciech

👍

Katarzyna

Super polecam

Zdzisław

Super książka bardzo wciągająca fabuła !!

Bogusia

To pierwsza książka tej autorki, którą odsłuchałam. Bardzo mi się podoba! W sumie nieoczywisty rozwój akcji i przebieg wydarzeń, niezły flow. Do lektora nie mam żadnych zastrzeżeń :)

Katarzyna

Jak zwykle się nie rozczarowałam. Dziękuję za świetną lekturę. Lektor idealnie dobrany do lektury.

Basia

Dobra 👍

Piotr