Warkocz losów

- Roksana Bała

4 godz.
bookCoverFor

Opis książki

CZASAMI TRZEBA COŚ STRACIĆ, BY ZYSKAĆ COŚ NOWEGO...
Los bywa pokrętny. Zanim trafi do zamierzonego celu, miota się i błąka, plącząc nasze drogi

Ewa po rozstaniu z Piotrem próbuje zapomnieć o przykrych chwilach. Za namową koleżanek wyjeżdża na weekend do Jodełek Małych – urokliwej, górskiej miejscowości, gdzie znajduje się niewielkie gospodarstwo agroturystyczne.

Janek jest trzydziestoletnim mechanikiem samochodowym, opuszczonym przez żonę. Po rozwodzie samotnie wychowuje 4-letnie bliźniaki, Emilkę i Tomka, które są jego oczkiem w głowie.

Tych dwoje młodych ludzi, którzy po miłosnych niepowodzeniach tracą powoli złudzenia, że znajdą swoją drugą połówkę, los stawia sobie na drodze. Czy dana im będzie szansa na lepsze jutro? Czy tajemnice z przeszłości nie wpłyną na wspólne szczęście?

Roksana Bała - pochodzi z Czeladzi. Pasjonuje ją fotografia przyrodnicza i filmy kostiumowe, głównie na podstawie książek Jane Austen. Powieść „Warkocz losów" jest jej debiutem literackim.

Format:

Audiobook

Czas trwania audiobooka:

4 godz.

Język:

Polski

Data wydania:

20.09.2023

Wydawca audiobooka:

Saga Egmont

Numer ISBN audiobooka:

9788728524725

Co myślą inni

Recenzje Warkocz losów – Audiobook

Bardzo prosty język i nudna fabuła jak opowiadanie z podstawówki :( … kilka powtarzanych błędów językowych. Do tego te opisy rozmów z dziećmi. Przewidywalna ! Ale lektorka super!

Agata