Wada- Robert Małecki

Ocena 4.6
16 godz. 53 min.
Seria chełmżyńska
bookCoverFor

Opis

Groźne burze nad Chełmżą i nieznośne sierpniowe upały. Na leśnej polanie w pobliżu jeziora komisarz Bernard Gross trafia na pusty, zakrwawiony namiot. Stopniowo odkrywa wokół niego znacznie więcej śladów krwi. Wszystko wskazuje na brutalną zbrodnię, której ofiarą mogła paść młoda kobieta. Kłopot w tym, że Gross nie ma żadnego punktu zaczepienia. Brak ciała ofiary, narzędzia zbrodni i sprawcy. Zbyt wiele niewiadomych i zbyt wiele mylnych tropów, którymi musi podążyć, by w gęstniejącym mroku odnaleźć przerażającą prawdę. Prawdę, która odsłoni rodzinną tajemnicę sprzed wielu lat.
Format:
Audiobook
Tom:

2

Czas trwania audiobooka:
16 godz. 53 min.
Język:
Polski
Data wydania:
25.03.2022
Wydawca audiobooka:
CZWARTA STRONA
Numer ISBN audiobooka:
9788366431607

Co myślą inni

Recenzje Wada – Audiobook

Lektor boski Książka bardzo wciągająca

Beata

Super

Rafał

Ok

Justyna

Super

Kaja

Polecam.

Kamil

Najlepsza z tej serii! A lektor cudo ♥️♥️♥️

Kasia

Tak jak poprzednia i ta jest kryminałem z górnej półki. Polecam

WOJCIECH

Warta przesluchania

Matylda

Tolles Buch!

Anna

Dalsza część z komisarzem ciekawa fabuła i trzyma w napięciu. Polecam.

Marzena

Liczyłam na szczęśliwe zakończenie. Mimo wszystko fajnie się słuchało

Monika

Przyznaję, że w pewnym momencie zaczęli mi się mylić bohaterowie ;). Ale ogólnie książka pełna zwrotów akcji, ze żwawą fabułą, napisana przystępnym językiem, lekka. Nie mam żadnych zastrzeżeń, lubię takie kryminały :). Lektorowi musiałam trochę podkręcić tempo, żeby się lepiej słuchało, momentami irytowało mnie intonowanie kobiecych kwestii, ale w ogóle to bardzo przyjemnie mi się słuchało tego nagrania. Więc 5 gwiazdek x 2 :)

Katarzyna

To moja trzecia książka tego autora po Wstydzie i Skazie. Lektor super. Słuchanie i skupienie bywało czasem trudne, bardzo dużo wątków, trochę rozwleczona, nie czuło się że jest akcja, bo i w rzeczywistości śledztwo tak wyglądało i stało w miejscu. Jednak warto przebrnąć przez tę długą część, zwracając uwagę na (wydawać by się mogło zbędne) szczegóły, nazwiska, przedmioty. Finał jednak zdecydowanie wynagradza cierpliwych! Drobna subiektywna uwaga, mocną ingerencję w sfery intymne Skałki uważam za zbędną i efekciarską. Ten wątek można było równie dobrze przedstawić w taki sposób jak w Skazie, tam było w mojej ocenie ok.

Iwona

Pierwszy tom przewidywalny, drugi już nie! Polecam serię!

Magdalena

Ta część znacznie bardziej mi podeszla. Ciekawa historia i lektor tez w porządku. Warto odsłuchać.

Izabela