W płomieniach. Cztery żywioły tom 1

- Magdalena Szponar

Ocena 4.6
7 godz. 47 min.
Cztery żywioły
bookCoverFor

Opis

Pełny zmysłowości i nieszablonowego humoru debiut o płomiennym uczuciu. Trzyma w napięciu do ostatniej strony.

Kiedy Rafał wyciąga drobną kobietę z pożaru, nie wie jeszcze, że jego cały świat runie w posadach. Dla niej złamie wszystkie swoje zasady. Dla niej zaryzykuje własne życie. Czy to wystarczy Marcie, gdy pozna prawdę o mężczyźnie, który wcale nie jest bohaterem? Jak potoczą się losy dwóch osób różniących się od siebie niczym woda i ogień? Czy płomień namiętności wystarczy, by uchronić rodzące się uczucie?

„W płomieniach" to pierwsza część cyklu „Cztery żywioły", który łączy jedno – gorące, namiętne uczucie wystawione na próbę. Bohaterowie powieści będą musieli walczyć z demonami przeszłości, by wygrać w najważniejszym starciu swego życia. A stawką będzie miłość.

Magdalena Szponar podczas pierwszego lockdownu postanowiła sięgnąć po swoje marzenie i napisać książkę. Stworzyła historię, która rozpali Wasze zmysły!

es,schema,operations,editmeta,changelog,versionedRepresentations","id":"198408","self":"https://jira.sagaegmont.com/rest/api/latest/issue/198408","key":"SI-139856","fields":{"customfield_10040":"Magdalena Szponar - autorka serii romantycznej \"Cztery żywioły\".

Magdalena Szponar - autorka serii romantycznej "Cztery żywioły".

Format:

Audiobook

Tom:

1

Czas trwania audiobooka:

7 godz. 47 min.

Język:

Polski

Data wydania:

10.05.2023

Wydawca audiobooka:

Saga Egmont

Numer ISBN audiobooka:

9788728499801

Co myślą inni

Recenzje W płomieniach. Cztery żywioły tom 1 – Audiobook

Czekam na druga cześć :)

Aicja

Super, polecam

Alicja

Bardzo przyjemna. Polecam

Karolina

Wspaniala

WIOLETTA