W ciemnościach

Ocena 4.6
12 godz. 55 min.
Zoe Bentley
bookCoverFor

Opis książki

MORDERCA GRZEBIE OFIARY ŻYWCEM


Zoe Bentley, specjalistka w zakresie psychologii śledczej, jeszcze nigdy nie widziała niczego równie koszmarnego jak opublikowany w Internecie film, przedstawiający dziewczynę miotającą się w trumnie, w której żywcem ją pogrzebano. Szczególnie niepokojący jest tytuł: „Eksperyment numer jeden”.


Zoe i jej współpracownik Tatum Gray, agent specjalny FBI, starają się jak najszybciej odnaleźć potwora, który wstawił do sieci szokujący film, ale wkrótce pojawia się drugie podobne nagranie i ginie kolejna dziewczyna. Tymczasem Zoe myśli o innym seryjnym mordercy. Od dzieciństwa prześladuje ją Rod Glover; niedawno przesłał jej groźną fotografię przedstawiającą go w towarzystwie siostry Zoe. Glover zamierza znowu zaatakować, a Zoe przeżywa konflikt wewnętrzny. Czy chronić siostrę, czy skupić się na śledztwie w sprawie pogrzebanych kobiet?


Musi zapobiec kolejnemu morderstwu. Niepokoi się o bezpieczeństwo własnej rodziny i czuje, że jeszcze nigdy nie znalazła się w tak trudnej sytuacji. Od początku pracy w FBI zdawała sobie sprawę, że może przedwcześnie trafić do grobu, ale zawsze zakładała, że najpierw umrze.


Kontynuacja bestsellerowego thrillera "Umysł zabójcy".

Autor:

Tłumaczenie:

Tomasz Wyżyński

Format:

Audiobook

Tom:

2

Czas trwania audiobooka:

12 godz. 55 min.

Język:

Polski

Data wydania:

12.08.2020

Wydawca audiobooka:

Świat Książki

Numer ISBN audiobooka:

9788381397025

Co myślą inni

Recenzje W ciemnościach – Audiobook

Pani lektor porażka.Książka interesującą.Filip Kosior to arcymistrz w swoim fachu.Zapewne nie posłucham juz książki w wykonaniu tej Pani.

Sylwia

Nie byłam w stanie słuchać książki. Jakim cudem po tak fantastycznym lektorze jakim jest Filip Kosior ktoś dał tej kobiecie do przeczytania 2 część?

Eliza

Trudno powiedziec cos o ksiazce, ktorą czyta taki lektor.Dramat chwilami myslalam ze lektorka bedzie potrzebowala kroplowki wzmacniającej.Kiedys gdy wymienią lektor wrocẹ do tej ksiązki.

Ewa

Nie wiem dlaczego druga cześć książki jest czytana przez innego lektora ale to bardzo duży błąd. Musiałam się zmuszać żeby dokończyć książkę. Pani lektorka totalnie nie wczuła się w klimat książki i aż raziły inaczej czytane imiona bohaterów z porównaniem do pierwszej części.

Julia