W ciemnościach

- Mike Omer

Ocena 4.7
12 godz. 55 min.
Zoe Bentley
bookCoverFor

Opis


MORDERCA GRZEBIE OFIARY ŻYWCEM


Zoe Bentley, specjalistka w zakresie psychologii śledczej, jeszcze nigdy nie widziała niczego równie koszmarnego jak opublikowany w Internecie film, przedstawiający dziewczynę miotającą się w trumnie, w której żywcem ją pogrzebano. Szczególnie niepokojący jest tytuł: „Eksperyment numer jeden”.


Zoe i jej współpracownik Tatum Gray, agent specjalny FBI, starają się jak najszybciej odnaleźć potwora, który wstawił do sieci szokujący film, ale wkrótce pojawia się drugie podobne nagranie i ginie kolejna dziewczyna. Tymczasem Zoe myśli o innym seryjnym mordercy. Od dzieciństwa prześladuje ją Rod Glover; niedawno przesłał jej groźną fotografię przedstawiającą go w towarzystwie siostry Zoe. Glover zamierza znowu zaatakować, a Zoe przeżywa konflikt wewnętrzny. Czy chronić siostrę, czy skupić się na śledztwie w sprawie pogrzebanych kobiet?


Musi zapobiec kolejnemu morderstwu. Niepokoi się o bezpieczeństwo własnej rodziny i czuje, że jeszcze nigdy nie znalazła się w tak trudnej sytuacji. Od początku pracy w FBI zdawała sobie sprawę, że może przedwcześnie trafić do grobu, ale zawsze zakładała, że najpierw umrze.


Kontynuacja bestsellerowego thrillera "Umysł zabójcy".

Autor:

Tłumaczenie:

Tomasz Wyżyński

Format:

Audiobook

Tom:

2

Czas trwania audiobooka:

12 godz. 55 min.

Język:

Polski

Data wydania:

12.08.2020

Wydawca audiobooka:

Świat Książki

Numer ISBN audiobooka:

9788381397025

Co myślą inni

Recenzje W ciemnościach – Audiobook

Pani lektor porażka.Książka interesującą.Filip Kosior to arcymistrz w swoim fachu.Zapewne nie posłucham juz książki w wykonaniu tej Pani.

Sylwia

Ksiązka ciekawa lecz uważam ,że poprzednia częśc owiele lepsza. Nie mogłam się wczuć przez koszmarną panią lektor.🙁

Paulina

Książka super, aczkolwiek lektor bardzo średni, o wiele lepiej słuchało mi się pierwszej części książki słuchając męskiego głosu.

Michał

Ok