Uwikłani. Tom 2- Adriana Rak

Ocena 3.2
6 godz. 42 min.
bookCoverFor

Opis

Kontynuacja losów Agaty i Piotra. Czy po wielu perypetiach dane im będzie zaznać szczęścia?
Agata jest młodą kobietą, którą los od samego początku nie traktował dobrze. Nieudany związek z Michałem, przy którym doświadczyła ogromnego cierpienia pozostawił w jej sercu i pamięci wiele nieprzyjemnych wspomnień i uczuć.

Piotr to szczęśliwy ojciec Jasia, który żyje tylko dzięki niemu. Każdego dnia musi udawać, że wszystko jest w porządku, że jest członkiem kochającej się rodziny. Stwarza pozory przed najbliższymi, co nie do końca pozwala mu być szczęśliwym. Uwięziony między tym, co trzeba, a tym, co chce, długo nie może wybrać właściwej drogi.

Dwoje zranionych przez życie ludzi, którzy chcą zapomnieć o tym, co było, chcą nauczyć się żyć od nowa, szukając drogi do szczęścia. Los niejednokrotnie wystawia ich na próbę pokazując, że to o czym się marzy nie zawsze jest osiągalne nawet wtedy, kiedy bardzo się tego chce.

Adriana Rak to młoda polska pisarka. Od ponad dwóch lat szczęśliwa żona i mama. Pasjonatka literatury. Najchętniej zaczytuje się w powieściach historycznych i kryminałach. Mieszkanka Gniewina, małej miejscowości na Pomorzu. Zadebiutowała w 2018 roku powieścią pt "Uwikłani. Tom 1".rn

Format:

Audiobook

Czas trwania audiobooka:

6 godz. 42 min.

Język:

Polski

Data wydania:

4.11.2019

Wydawca audiobooka:

Saga Egmont

Numer ISBN audiobooka:

9788726268799

© Saga Egmont (audiobook)

Co myślą inni

Recenzje Uwikłani. Tom 2 – Audiobook

Musisz bardzo nie kochać swoich bliskich dedykując im tak smutną książkę „samo cierpienie”

Anna

Książka fajna, ale zakończenie fatalne. Bardzo mnie rozczarowało 😓

Malgorzata