Uwierz w siebie

Ocena 4.6
3 godz. 37 min.
bookCoverFor

Opis książki

Czy masz wrażenie, że nie do końca korzystasz z talentów, którymi zostałeś obdarzony? Czy chciałbyś zrealizować swoje marzenia? U korzeni każdego wielkiego osiągnięcia stoi marzenie – idea w umyśle człowieka, który dokonał niezwykłego dzieła. W tym audiobooku dr Joseph Murphy mówi ci, w jaki sposób możesz urzeczywistnić swoje marzenia. Należy zacząć od właściwego nastawienia umysłu – od przekonania, że „dla chcącego nic trudnego”.
Twoja wiara w siebie sprawi, że podświadomy umysł poprowadzi cię od pragnień do czynów, od nadziei do jej spełnienia, od marzeń do osiągnięć. Bóg obdarzył cię konkretnymi talentami. Musisz je poznać i zacząć świadomie ich używać. Wtedy uaktywni się twój podświadomy umysł, doprowadzając do urzeczywistnienia tego, co w nim złożysz – podobnie jak gleba, która troszczy się o to, by zasiane w niej ziarno wydało stokrotny plon.
Podążając za myślą Autora przekonasz się, w jaki sposób poeci, artyści, wynalazcy i przedsiębiorcy posłużyli się myślami obecnymi w ich umysłach do osiągnięcia swoich celów. Przekonasz się, że i ty możesz zastosować te same techniki do wzbogacenia swego życia.

Format:

Czas trwania audiobooka:

3 godz. 37 min.

Język:

Polski

Data wydania:

29.06.2022

Wydawca audiobooka:

Wydawnictwo KOS

Numer ISBN audiobooka:

9788376492674

© Wydawnictwo KOS (audiobook)

Co myślą inni

Recenzje Uwierz w siebie –
Audiobook

Ciekawa pozycja, mądra treść, miło się słucha i świetny głos lektora

Anna

Książka przypomniała mi jak ważne jest pozytywne myślenie oraz pozbycie się negatywnych uczuć / myśli, by żyć szczęśliwie i realizować swoje plany i marzenia. Trochę jak stwierdzenie: "jesteś tym co jesz". Autor na podstawie przykładów udowadnia, że dzięki odpowiedniemu nastawieniu możemy osiągnąć wszystko. Jeśli karmimy się pozytywną energią i pozytywnymi emocjami (wizualizacjami i afirmacjami), to nie ma rzeczy niemożliwych. Jest to książka godna polecenia. Lektor też jak najbardziej na plus.

Anna

Przydatna.

Monika

Polecam

Julia