Tata 3D, czyli rodzinny triathlon z przeszkodami

Ocena 4.6
5 godz. 48 min.
bookCoverFor

Opis książki

O ojcostwie – szczerze i z poczuciem humoru.
Tata 3D czyli rodzinny triathlon z przeszkodami to zbiór felietonów, w których Maciej Stuhr opowiada o potrójnym doświadczeniu ojcostwa.
Pierwsza część – „Tata Tadzika” – dotyczy przygód z nowo narodzonym synem. Listy do Tadeusza autor pisał od momentu tuż przed narodzinami syna, po chwilę, w której skończył on dwa lata. Drugą część – „Tata Mati” – Maciej Stuhr zaczął tworzyć w momencie, gdy Matylda skończyła 18 lat i traktuje ona o byciu rodzicem dorosłej córki. Obraz ojcowskich przygód autora dopełnia część trzecia, czyli „Oczyma ojczyma”, poświęcona Stasiowi, będącemu w połowie drogi do dorosłości.
Tata 3D to książka, w której Maciej Stuhr otwarcie i z wrażliwością odkrywa oblicza ojcostwa. A także po raz kolejny udowadnia literacki talent i zachwyca wyobraźnią oraz poczuciem humoru.
Maciej Stuhr
Aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i kabaretowy. Laureat wielu nagród, m.in. Orła za pierwszoplanową rolę męską w filmie Pokłosie. Od 2009 r. felietonista miesięcznika Zwierciadło. Tata Matyldy i Tadeusza oraz przyszywany tata Stanisława. Wielbiciel aktywnego stylu życia. Autor książek m.in. W krzywym zwierciadle i Stuhrmówka.

Format:

Czas trwania audiobooka:

5 godz. 48 min.

Język:

Polski

Data wydania:

26.06.2023

Wydawca audiobooka:

Wydawnictwo Zwierciadło

Numer ISBN audiobooka:

9788381325004

Co myślą inni

Recenzje Tata 3D, czyli rodzinny triathlon z przeszkodami –
Audiobook

Coś fantastycznego ! Zresztą chyba zgodnie z przewidywaniem 👏

Wieslaw

Świetna! Polecam

Beata

:)

patrycja

To są felietony.Zabawne,b.dobrze napisane ale...

Michał