Tajemnica Bladego Konia- Agatha Christie

Ocena 4.4
7 godz. 48 min.
Agatha Christie
bookCoverFor

Opis

Powieść w nowym tłumaczeniu i odświeżonej odsłonie!

Morderstwo katolickiego księdza, ojca Gormana wstrząsa lokalną społecznością. Przy jego ciele znaleziono listę z nazwiskami. Samozwańczy młody detektyw Mark Easterbook odkrywa, że kolejne osoby z listy także nie żyją. Podejrzenia Marka padają na trzy staruszki mieszkające nad tytułowym pubem Blady Koń. Wieść głosi, że kobiety posługują się czarną magią i potrafią zabić dowolnie wybraną osobę na odległość. By Mark mógł potwierdzić pogłoski, musi skorzystać z ich usług. Towarzyszy mu Ginger, która już wkrótce może żałować swojego zaangażowania w sprawę... Czy za morderstwami rzeczywiście stoją trzy wiedźmy?
Powieść została zekranizowana w formie genialnego miniserialu z Rufusem Sewellem w roli głównej.

The Pale Horse Copyright © 1961 Agatha Christie Limited. All rights reserved.
AGATHA CHRISTIE, the Agatha Christie Signature and the AC Monogram Logo are registered trademarks of Agatha Christie Limited in the UK and/or elsewhere. All rights reserved.
Translation entitled "Tajemnica Bladego Konia"© 2022 SAGA Egmont. All rights reserved.

Agatha Christie (1890-1976) – najsłynniejsza autorka powieści kryminalnych. Pozostaje najlepiej sprzedającą się powieściopisarką wszech czasów. Dotychczas wydano ponad miliard egzemplarzy jej książek w języku angielskim oraz tyle samo tłumaczeń na 45 języków obcych. Pod pseudonimem Mary Westmacott wydała kilka powieści obyczajowych, które także cieszyły się popularnością.
Brytyjska pisarka zasłynęła z powieści detektywistycznych. Stworzyła jedne z najbardziej popularnych postaci detektywów: Herkulesa Poirot oraz przenikliwą detektyw amatorkę pannę Jane Marple. Jej proza wielokrotnie przenoszona była na ekrany, zarówno kinowe, jak i telewizyjne. Na podstawie dzieł Christie powstały także słuchowiska radiowe oraz spektakle teatralne. Wśród czytelników na całym świecie uznawana jest za niekwestionowaną królową kryminału.
Tłumaczenie:
Anna Rojkowska
Format:
Audiobook
Czas trwania audiobooka:
7 godz. 48 min.
Język:
Polski
Data wydania:
14.10.2022
Wydawca audiobooka:
Saga Egmont
Numer ISBN audiobooka:
9788726267013

Co myślą inni

Recenzje Tajemnica Bladego Konia – Audiobook

Nigdy nie zawiodłam się na książkach Agathe Christie. Lektor jak zawsze najlepszy 😊

Magdalena

Super

Agnieszka

Ciekawa

Justyna

Polecam

Patrycja

Przeciętna

Tomasz

10 Murzynków jest znacznie lepsza jeśli chodzi o repertuar Agathy Christie. Ta nie była zła, ale mnie nie porwała. Lektor jak zawsze super.

Agnieszka

Great

Maja

Wciągająca 👍

Wojciech