Sztuka czułości

Ksiądz Jan Kaczkowski o tym, co najważniejsze

Ocena 4.8
4 godz. 5 min.
104 Strony
bookCoverFor

Opis książki

Potrzeba nam dziś tylko jednego – odrobiny czułości

Wrażliwość na drugiego, choćby nie wiem jak był inny, choćby nie wiem jak był dziwny, jest właściwie kryterium zbawienia. Jeśli przestaniecie walczyć o relacje z najbliższymi, to będzie coś najgorszego, co możecie w życiu zrobić.

Ks. Jan Kaczkowski

Autorytet, powiernik, przyjaciel. Ksiądz, któremu można było zaufać. Rozumiał dramat ludzkiego cierpienia i potrafił na nie odpowiedzieć – czułością. Dziesięć miesięcy przed śmiercią otrzymał z Australii list z prośbą o pomoc od człowieka, którego nie znał. Wybrał się w podróż na drugi koniec świata, choć wszyscy próbowali wybić mu to z głowy.

Dla bohaterów tej książki jego wizyta okazała się przełomowa. Dopiero czułość księdza Jana pozwoliła im po wielu latach udręki pogodzić się z własnym życiem.

Poznaj historie Barbary i Marka. Przekonaj się, jak potężna jest siła bliskości, wrażliwości, życzliwego gestu, uważnego słuchania, autentycznej troski.

Format:

E-book
Audiobook

Czas trwania audiobooka:

4 godz. 5 min.

Strony e-booka:

104

Język:

Polski

Data wydania:

27.07.2023

Wydawca audiobooka:

WAM

Numer ISBN audiobooka:

9788327740274

Wydawca e-booka:

WAM

Numer ISBN e-book:

9788327708205

Co myślą inni

Recenzje Sztuka czułości –
E-book, Audiobook

Super

Ilona

Dużo powtórzeń z innych publikacji. Niemniej książka warta wysłuchania dla tych dwóch poruszających życiorysów

Izabela

👍

Urszula

Bardzo mocne 4, słabe 5 - nie mogłem się zdecydować. Kilka bardzo ciekawych historii ludzkich opisanych pod wpływem zapoznania się z ks. Janem. Stąd 5. Spodziewałem się więcej historii z życia księdza, stąd 4

Jarosław