Szlam

Ocena 4.4
13 godz. 44 min.
Szlam
bookCoverFor

Opis książki

Lublin. W sercu lubelskiej starówki dwie licealistki natrafiają na fragment męskiego ciała. Tej samej nocy na pobliskim podwórku zostaje znaleziona reszta zwłok mężczyzny. Dochodzenie prowadzi prokurator Adam Szmyt, przeniesiony do Lublina ze stolicy. Pomagają mu ambitne policjantki: komisarz Aneta Brudka i psycholożka Magdalena Choroba. Zabójca pozostaje nieuchwytny, a niebawem znalezione zostaje kolejne ciało… Śledczym udziela się ponura i zwodnicza atmosfera Starego Miasta. Pogoń za sprawcą przez mroczne podwórka staje się dla nich wyprawą w głąb siebie. Co odkryją na dnie swojej duszy? Dlaczego giną tylko mężczyźni i gdzie pojawią się brakujące fragmenty ich ciał? Wreszcie, czy uda się złapać zabójcę i zapobiec dalszym zbrodniom i czy uda się dociec prawdy?

Andrzej Mathiasz, autor sensacyjnej Drugiej rzeczywistości i kryminału Szlam, powraca z trzymającym w napięciu, mrocznym kryminałem "Maszyna losu". Tym razem bohater, prokurator Adam Szmyt, zmierzy się z dramatycznymi wydarzeniami sprzed dwudziestu lat, by stoczyć walkę o życie swoje i swojej córki. Serdecznie polecamy!

Format:

Seria:

Tom:

1

Czas trwania audiobooka:

13 godz. 44 min.

Język:

Polski

Data wydania:

10.08.2020

Wydawca audiobooka:

Lind & Co

Numer ISBN audiobooka:

9789179038069

Co myślą inni

Recenzje Szlam –
Audiobook

Polecam

Jolanta

Nieźle pokręcona fabuła. Lektor daje radę

Janusz

Bardzo dobry, trzyma w napięciu

Ewa

Fabuła dobra, natomiast ilość przekleństw za duża jak na moje uszy. Pan lektor ma głos dobry do słuchania, jest tylko jedno ale… ścieżka głos przy niektórych słowach na końcach zdań, wypowiedzi, przez co stają się one niezrozumiałe.

Alicja