Świąteczny wampir. Komisarz Oczko (5)

Ocena 4.4
1 godz. 48 min.
59 Strony
Komisarz Oczko
bookCoverFor

Opis książki

Kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia, na choince ustawionej w jednym z centrów handlowych zostają odkryte części ludzkiego ciała. Gdy rusza śledztwo okazuje się, że podobne koszmarne ozdoby wiszą na drzewkach w innych galeriach handlowych. Po całym Gdańsku lotem błyskawicy rozchodzi się plotka, że na pomorzu grasuje szaleniec, który porywa ludzi, obcina im uszy, nosy oraz palce, a następnie dekoruje nimi choinki w centrach handlowych. Komisarz Oczko otrzymuje sprawę, która jest rodem z horroru i wywołuje psychozę wśród mieszkańców...
To cykl kryminalno-sensacyjnych, których akcja rozgrywa się na pomorzu. Polecamy kolejne części o śledztwach komisarza Oczko, i również cykl o komisarza Andrzeja Papaja i cykl o detektywki Róży Wielopolskiej.
Tomasz Wandzel – Autor, który ma na swoim koncie powieści sensacyjne, kryminalne, obyczajowe oraz historyczne. Jest wielokrotnym stypendystą różnych instytucji, wspierających rozwój kultury m.in. Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Mieszka w Prabutach, które często pojawiają się w jego twórczości. Zawodowo pracuje jako copywriter.

Format:

Audiobook
E-book

Tom:

5

Czas trwania audiobooka:

1 godz. 48 min.

Strony e-booka:

59

Język:

Polski

Data wydania:

27.11.2023

Wydawca audiobooka:

Lind & Co Polska

Numer ISBN audiobooka:

9788367718387

Wydawca e-booka:

Lind & Co Polska

Numer ISBN e-book:

9788367718394

Co myślą inni

Recenzje Świąteczny wampir. Komisarz Oczko (5) –
Audiobook, E-book

👍

Anna

Fajna prosta i zrozumiała opowieść 👍

Łukasz