Stanowczo, łagodnie, bez lęku- Maria Król Fijewska

Ocena 4.4
2 godz. 33 min.
bookCoverFor

Opis

Konkretnie i rzeczowo o asertywności.

Nawet w bardzo trudnych sytuacjach można obronić własną godność i prawa osobiste, nie naruszając godności i praw drugiego człowieka.
Książka Marii Król-Fijewskiej uczy, jak żyć po swojemu i wypowiadać bez lęku własne zdanie, jak odmawiać, nie wywołując konfliktów, i złościć się, nie raniąc innych, jak bronić własnych interesów, jak nie dać się wykorzystywać, poniżać ani lekceważyć.
Jest w istocie obfitującym w praktyczne przykłady podręcznikiem, zawierającym wiele praktycznych i konkretnych porad jak radzić sobie w różnych sytuacjach interpersonalnych. Tematy poruszone przez Autorkę zilustrowane są dialogami, dzięki którym można się dowiedzieć jak wykorzystać rady w praktyce.

Maria Król-Fijewska jest psychologiem klinicznym. Ukończyła wydział psychologii i wydział ekonomii Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada licencje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w zakresie psychoterapii, treningu grupowego i ich superwizji. Psychoedukacją i psychoterapią zajmuje się od 1980 roku. Jest autorką polskiej wersji treningu asertywności i ekspertem w zakresie psychologicznej pracy nad zmianą zachowań. Prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową, a także treningi i warsztaty. Zajmuje się edukacją i superwizją trenerów i psychoterapeutów.
Format:
Audiobook
Czas trwania audiobooka:
2 godz. 33 min.
Język:
Polski
Data wydania:
11.02.2021
Wydawca audiobooka:
XAUDIO
Numer ISBN audiobooka:
9788366807082

© XAUDIO (audiobook)