Stanowczo, łagodnie, bez lęku

Ocena 4.5
2 godz. 33 min.
bookCoverFor

Opis książki

Konkretnie i rzeczowo o asertywności.

Nawet w bardzo trudnych sytuacjach można obronić własną godność i prawa osobiste, nie naruszając godności i praw drugiego człowieka.
Książka Marii Król-Fijewskiej uczy, jak żyć po swojemu i wypowiadać bez lęku własne zdanie, jak odmawiać, nie wywołując konfliktów, i złościć się, nie raniąc innych, jak bronić własnych interesów, jak nie dać się wykorzystywać, poniżać ani lekceważyć.
Jest w istocie obfitującym w praktyczne przykłady podręcznikiem, zawierającym wiele praktycznych i konkretnych porad jak radzić sobie w różnych sytuacjach interpersonalnych. Tematy poruszone przez Autorkę zilustrowane są dialogami, dzięki którym można się dowiedzieć jak wykorzystać rady w praktyce.

Maria Król-Fijewska jest psychologiem klinicznym. Ukończyła wydział psychologii i wydział ekonomii Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada licencje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w zakresie psychoterapii, treningu grupowego i ich superwizji. Psychoedukacją i psychoterapią zajmuje się od 1980 roku. Jest autorką polskiej wersji treningu asertywności i ekspertem w zakresie psychologicznej pracy nad zmianą zachowań. Prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową, a także treningi i warsztaty. Zajmuje się edukacją i superwizją trenerów i psychoterapeutów.

Format:

Czas trwania audiobooka:

2 godz. 33 min.

Język:

Polski

Data wydania:

11.02.2021

Wydawca audiobooka:

XAUDIO

Numer ISBN audiobooka:

9788366807082

Co myślą inni

Recenzje Stanowczo, łagodnie, bez lęku –
Audiobook

Polecam

Kamila

Polecam

Ewa

średnia

Anna

Świetna pozycja, jasno i klarownie przedstawia kwestię asertywności, mnóstwo konkretnych przykładów. Serdecznie polecam

Iza