Sploty przeznaczenia

- Paweł Kopijer

Ocena 4.5
9 godz. 27 min.
250 Strony
Trylogia Mitrys
bookCoverFor

Opis książki

Nadchodzi czas konfrontacji. Po stronie ludzi stoją Ghallowie i Myriadowie. Ich przeciwnicy to potężnie uzbrojeni gigantyczni Orogonowie z całą świtą popleczników. Zapowiada się krwawa i nieustępliwa walka. Wojna rozlewa się również na kontynent Elise, wyspa Orin próbuje odeprzeć atak wojsk Semaela. Próba sił ziemskich istot jest dodatkowo komplikowana przez ingerencje bogów. Jaki będzie efekt tych starć?

Skażony Mrokiem zabójca Noran i zdolna szamanka Winea są sobie przeznaczeni - losy dwójki nieznanych sobie osób nieustępliwie dążą do połączenia. Bohaterowie żyją w uniwersum magii i miecza, w podwójnym świecie, gdzie historia wydarza się w dwóch alternatywnych wersjach. W szerokim planie trwają intrygi i konflikty między wrogimi stronnictwami. Napięcia eskalują, a globalna konfrontacja wydaje się tylko kwestią czasu.

Paweł Kopijer (ur. 1970) - ukończył studia MBA na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Zarządzania; specjalista ds. szkoleń, rekrutacji i zarządzania w wielu firmach prywatnych i instytucjach publicznych. Autor publikacji dydaktycznych i szkoleniowych, twórca i wykonawca projektów z zakresu zarządzania ludźmi. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się, prowadząc zajęcia na takich uczelniach jak: Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie, Wyższa Szkoła Europejska im. ks. J. Tischnera, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Politechnika Warszawska, Politechnika Gdańska. Autor powieści z nurtu fantasy i science-fiction.

Format:

E-book, Audiobook

Tom:

3

Czas trwania audiobooka:

9 godz. 27 min.

Strony e-booka:

250

Kategorie:

Język:

Polski

Data wydania:

6.06.2022

Wydawca audiobooka:

Saga Egmont

Numer ISBN audiobooka:

9788726916027

Wydawca e-booka:

e-bookowo.pl

Numer ISBN e-book:

9788395465857

© e-bookowo.pl (e-book)

Co myślą inni

Recenzje Sploty przeznaczenia – E-book, Audiobook

Ok

Irek

Kiepska

Miłosz

Polecam jeśli ktoś lubi taka gatunek książek 😉

Zbigniew

Warto przeczytać 2 pierwsze żeby ta 3 wywarła ogromne wrażenie

Patryk