Sławomir Peszko. Peszkografia

Ocena 4.6
12 godz. 19 min.
bookCoverFor

Opis książki

Na tę biografię czekała cała piłkarska Polska!

Piłkarz kultowy, bohater głośnych skandali i bijących rekordy popularności żartów, a zarazem uczestnik mistrzostw Europy i świata. Sławomir Peszko postanowił opowiedzieć o swojej podróży z podkarpackich klepisk na najsłynniejsze stadiony świata, na których rywalizował z ikonami futbolu: Cristiano Ronaldo, Andrésem Iniestą, Alessandro Del Piero, Stevenem Gerrardem, Patrickiem Vieirą czy Philippem Lahmem.

Czy był piłkarzem-memem, który „nigdy nie marnuje setki”, czy ważnym członkiem kadry grającej w ćwierćfinale Euro 2016? Czy nie ma futbolu bez alkoholu, czy może nie ma sukcesów bez „Atmosfericia”? Czy był idolem kibiców Lecha Poznań i 1. FC Köln, a może jednak zmarnował swój talent? I co o tym wszystkim sądzą jego przyjaciele, z Robertem Lewandowskim i Lukasem Podolskim na czele? Kto w reprezentacji miał najmocniejszą głowę i jak wyglądał wieczór kawalerski "Lewego" w Monako? Z jakiego powodu odrzucił ofertę Wolfsburga za milion euro rocznie? I jaki miał z nim problem Leo Beenhakker?

Peszko w autobiografii nie czaruje ani siebie, ani odbiorcy. Mówi, jak było. I gwarantuje jedno: będzie się działo.

Format:

Czas trwania audiobooka:

12 godz. 19 min.

Język:

Polski

Data wydania:

6.04.2023

Wydawca audiobooka:

Sine Qua Non

Numer ISBN audiobooka:

9788382109306

Co myślą inni

Recenzje Sławomir Peszko. Peszkografia –
Audiobook

Warto posłuchać, jednakże wolę styl opowieści np Hajty. Lektor bardziej nadaje się do książki z wartka akcja kryminalna ;)

Bartosz

Zajebista książka! Polecam. Samo życie.

Przemysław

Książka fajna, historie ciekawe, jednak za dużo niepotrzebnych przekleństw. No i lektor, chyba trochę za bardzo się wczuł. Szkoda że nie czyta sam Peszko.

Magdalena

Książka świetna, luźna z super anegdotami. Lektor średni, dużo razy złe wymawiane nazwy, za dużo.

Hubert