Siła kobiet

Ocena 4.7
13 godz. 14 min.
bookCoverFor

Opis książki

Dwudziestolecie międzywojenne, odradzająca się Polska i trzy różne kobiety złączone ślepym losem z tym samym mężczyzną. Czy w czasach, które aż kipiały od emocji narodowościowych, kobiety miały prawo zawalczyć o siebie?

GENIALNA POWIEŚĆ O WIELKIEJ MIŁOŚCI, DETERMINACJI I ODWADZE.

Rozalia Lubowidzka, młoda wdowa, próbuje odbudować swoje życie po małżeństwie, które było dla niej piekłem. Otrzymuje list od kochanki swojego męża, z błaganiem o pomoc jej chorej córce. Tymczasem do Warszawy przyjeżdża Ada Lubowidzka, siostra dwóch szanowanych braci, która próbuje wyrwać się z marazmu życia na prowincji i zawalczyć o wyższe wykształcenie.

Wszystkie trzy kobiety łączy postać Ignacego Lubowidzkiego, posła na sejm II Rzeczpospolitej, pewnej nocy tragicznie zastrzelonego w zamachu. Czy bezinteresowna przyjaźń pozwoli odmienić okrutny los? Czy uda się zburzyć mur uprzedzeń i pokonać brutalny konserwatyzm, który panoszył się w przedwojennej Polsce?

CZY MIŁOŚĆ ZWYCIĘŻY WSZYSTKIE PRZESZKODY?

„Odkryła, że im bliżej żyła kobiet i im więcej z nimi rozmawiała, tym bardziej uświadamiała sobie, że nie tylko ona do niedawna żyła w piekle”.

Format:

Czas trwania audiobooka:

13 godz. 14 min.

Język:

Polski

Data wydania:

24.02.2022

Wydawca audiobooka:

Wydawnictwo Filia Sp. z o.o. sp. k.

Numer ISBN audiobooka:

9788381959773

Co myślą inni

Recenzje Siła kobiet –
Audiobook

Piekna ksiazka

Beata

Daję 5 bo mimo że może początek niezbyt obiecujący, ale przez to, że tajemniczy, chciało się dowiedzieć co będzie dalej i nie żałuję bo po rozwinięciu okazało się bardzo dobrą lekturą, natomiast lektor wprowadził mnie w klimat na tyle mocno, że wyobraźnia przeniosła mnie na miejsce wydarzeń 😄

Ewa

Pięknie

Marlena

Polecam przeczytać 🙂👍

Jarosław