Serce w prezencie- P. D. Hutton

Ocena 3.4
11 godz. 48 min.
bookCoverFor

Opis

Cuda się zdarzają – nie tylko w święta.

Dla Jane McClarance Boże Narodzenie to najbardziej magiczny, a zarazem niezwykle pracowity czas w roku. Jako doradca zakupowy młoda kobieta ma ważną misję – pomaga klientom wybierać prezenty dla bliskich. W końcu nie ma nic ważniejszego niż serdeczność wobec ludzi i chęć niesienia im pomocy, a święta to idealny czas na dzielenie się radością i miłością.

Bez względu na to, co dzieje się wokół, Jane stara się iść naprzód z uśmiechem, wierząc w czekający na nią happy end. Jej niespotykany urok przykuwa uwagę pewnego prawnika z trzydziestego trzeciego piętra. Snobistyczny mecenas dobrze wie, że taka wrażliwa kobieta najprawdopodobniej nie zwróciłaby nie niego uwagi, jednak niespodziewane zdarzenie i rozlana kawa zupełnie zmieniają bieg wydarzeń.

Czy między tą dwójką jest szansą na miłość, czy może tylko zadziałała… magia świąt?
Format:
Audiobook
Czas trwania audiobooka:
11 godz. 48 min.
Kategorie:
Język:
Polski
Data wydania:
15.11.2022
Wydawca audiobooka:
Amare
Numer ISBN audiobooka:
9788383132709

Co myślą inni

Recenzje Serce w prezencie – Audiobook

Fabuła rozwleczona do granic, książka w ogóle mnie nie wciagnela. Do tego lektorka raz szepcze, raz ma jakiś hiperentuzjazm w głosie i czytanie jest tak wolne, że trzeba słuchać na prędkości 1.2 żeby w ogóle to przetrwać. Lektor ratował sytuację - czarujący głos. Nic więcej.

Joanna