Serce Noelle

Ocena 4.3
6 godz. 28 min.
197 Strony
bookCoverFor

Opis książki

Gdy przeszłość odbiera świętom ich magię

Ośnieżony Londyn wygląda bajecznie, zwłaszcza przez przystrojone bożonarodzeniowymi światełkami okna niewielkiej cukierni prowadzonej przez Noelle i jej wspólniczkę, Debrę. Ich kuszące kształtami i zapachami słodycze momentalnie podbijają serce każdego klienta tego miejsca. A jednak coś nieustannie mąci radość Noelle ze spełnionego marzenia. Bolesne wspomnienia właśnie teraz, w przedświątecznym czasie, najmocniej wdzierają się w jej codzienność. Bez względu na zainteresowanie, jakie okazuje jej Matt, właściciel znajdującej się nieopodal restauracji, Noelle musi zmierzyć się z emocjami, które powodują, że jest rozdarta między swoją przeszłością a teraźniejszością. Czy relacja z Mattem jest w stanie przetrwać, gdy w końcu wyjawią sobie najgłębiej skrywane sekrety? Dokąd zaprowadzi ich szczerość, którą obiecali sobie na początku znajomości?

W ubiegłym roku kupiłam sztuczną choinkę. Wcześniej stała tu albo prawdziwa, albo żadna. Teraz ustawiam niewysokie drzewo na komodzie i rozprostowuję zielone gałęzie. Serce wali mi jak szalone. Być może pokładam w ubieraniu choinki zbyt wiele nadziei, ale co innego mi zostało? Mam przyjaciół, mam wymarzoną cukiernię, mam kochających mamę i ojczyma za wielką wodą, jednak chwilami czuję się tak strasznie pusta, że potrzebny mi świąteczny cud, abym mogła wrócić do prawdziwego życia. Nie do wegetacji w czterech ścianach. Chciałabym znowu żyć, iść przed siebie z poczuciem, że mam jakiś cel. W tej chwili chyba liczę na to, że blask świątecznych lampek wskaże mi drogę.

Format:

Audiobook
E-book

Czas trwania audiobooka:

6 godz. 28 min.

Strony e-booka:

197

Kategorie:

Język:

Polski

Data wydania:

8.11.2023

Wydawca audiobooka:

Amare

Numer ISBN audiobooka:

9788383138572

Wydawca e-booka:

Amare

Numer ISBN e-book:

9788383135687

Co myślą inni

Recenzje Serce Noelle –
Audiobook, E-book

Świetna!

Urszula

Piękna, spokojna, romantyczna historia miłosna

Ewelina

Idealna książka dla romantyczki na świąteczny czas. Czuć magię świąt, aurę miłości i zapach słodkich wypieków. Pobudza apetyt nie tylko na ciastka. 😉🧁❤️ Myślałam, że mnie nie zaskoczy, a jednak. Interesująco poprowadzona dwuwarstwowa fabuła.

Wiktoria

Fajna, lekka opowieść o miłości.

Paulina