Sam na sam ze śmiercią- Nikodem Pałasz

12 godz. 7 min.
Wiktor Wolski
bookCoverFor

Opis

Wschodząca gwiazda polskiej ligi Moloki Mooketsi zostaje brutalnie zamordowany. Sposób, w jaki pozbawiono go życia, może wskazywać na mord rytualny. Multimilioner i właściciel klubu Jan Grabek, decyduje się zaangażować do prywatnego śledztwa Wiktora Wolskiego. Charyzmatyczny gliniarz wnika w świat polskiego futbolu, zaplecze ekstraligi. Szukając mordercy poznaje ciemne tajemnice podwarszawskiego klubu, skorumpowanych trenerów, fałszywych menadżerów i szalonych rodziców. Czy złapie morderców czarnoskórego piłkarza? Wolski ma jeszcze jedną tajemnicę do rozwikłania, szukając prawdy o śmierci swojego ojca. Spotyka byłego agenta KGB i decyduje się na ryzykowny wyjazd do Petersburga. Tam kolejny raz staje sam na sam ze śmiercią. Skorumpowani politycy, personalne rozgrywki w Komendzie Stołecznej, świat przestępczy i ucieczka przed wyrokiem półświatka stają się codziennością Wolskiego. Zapraszamy!

Polecamy również "Brudna gra" oraz "Zabójczy tie-break". „Bardzo ciekawy, świetnie skonstruowany kryminał, wspaniały główny bohater. Z niecierpliwością czekam na dalsze części cyklu. Pan Maciej Kowalik jak zwykle bez konkurencyjny” – opinia słuchaczki. „Czytałem tą książkę kiedyś i z przyjemnością wysłuchałem teraz dla mnie rewelacja” – opinia słuchacza "Brudnej gry". „Autor doskonale pokazuje, to czego zwykły oglądacz sportowy nie zna, drugą stronę, mroczną i paskudną, sportu na świecie. Fair play, wzorzec sportowy, człowiek zdrowy, silny i moralny... zaginęły w powodzi pieniędzy i sukcesu”. – opinia czytelnika.

Nikodem Pałasz – Autor sześciu książek, w tym bestsellerowego cyklu o Wiktorze Wolskim. Jest absolwentem WDiNP Uniwersytetu Warszawskiego. Pracował m.in. w administracji publicznej i w amerykańskich korporacjach działających na polskim rynku. Od pięciu lat prowadzi własną firmę zajmującą się marketingiem sportowym. Zajmuje się m.in. zarządzaniem karierami i budowaniem wizerunku sportowców, a także tworzeniem strategii marketingowych w oparciu o sport.

Format:
Audiobook
Tom:

2

Czas trwania audiobooka:
12 godz. 7 min.
Język:
Polski
Data wydania:
14.11.2022
Wydawca audiobooka:
Lind & Co Polska
Numer ISBN audiobooka:
9788367494267