Requiem na Wyspie Mgieł

12 godz. 1 min.
356 Strony
bookCoverFor

Opis książki

Kontynuacja wątków z bestsellerowej serii o sekcie ViaTerra autorstwa szwedzkiej pisarki, która przez dwadzieścia pięć lat należała do Kościoła scjentologicznego


Dwór na szwedzkiej Wyspie Mgieł, dawna siedziba sekty ViaTerra, jest opuszczony i pusty. Minęły dwa lata od czasu, gdy jej charyzmatyczny lider Franz Oswald doznał na wyspie udaru mózgu, ratując życie szesnastoletniej Julii. Rekonwalescencja sparaliżowanego mężczyzny była długa, ale wydaje się, że całkowicie wrócił do zdrowia. Co prawda skarży się na męczące przypływy nieznanych mu uczuć, ale próbuje radzić sobie z tym siłą własnej woli. Snuje plany na przyszłość i być może jest bardziej niebezpieczny niż kiedykolwiek.


Przekona się o tym Julia, która wbrew radom bliskich nie tylko znów spotka się z Franzem i przeprowadzi z nim wywiad dla pisma internetowego, ale też powróci w jego towarzystwie na Wyspę Mgieł, by relacjonować dla mediów wymyślony przez Franza dziwny eksperyment o nazwie Requiem.


Jak zwykle gdy do akcji wkracza manipulator Franz Oswald, nikt nie może być pewny swoich myśli i czynów, a zwłaszcza zagrożona jego wpływem jest młoda Julia.


Kto wygra w tym pojedynku charakterów?

Tłumaczenie:

Urszula Pacanowska-Skogqvist

Format:

E-book
Audiobook

Czas trwania audiobooka:

12 godz. 1 min.

Strony e-booka:

356

Język:

Polski

Data wydania:

15.11.2023

Wydawca audiobooka:

Bukowy Las

Numer ISBN audiobooka:

9788380746176

Wydawca e-booka:

Bukowy Las

Numer ISBN e-book:

9788380742758

Co myślą inni

Recenzje Requiem na Wyspie Mgieł –
E-book, Audiobook

Fajna

kasia