Przyrodyjki

Ocena 4.8
6 godz. 23 min.
bookCoverFor

Opis książki

Twórca Gawęd o wilkach i innych zwierzętach powraca!


Marcin Kostrzyński kiedyś był myśliwym. Po wielu latach polowań zamienił strzelbę na kamerę i aparat fotograficzny. Zyskał sympatię milionów Polaków, gdy udało mu się wyrwać z rąk myśliwych rannego w wypadku wilka i uratować mu życie. Jego Gawędy o wilkach i innych zwierzętach okazały się bestsellerem, zdobyły czytelników w każdym wieku, którzy zapragnęli kolejnych cudownych opowieści o zwierzętach Marcina z lasu - przyrodnika, leśnika, obrońcy i niekwestionowanego miłośnika natury.


Przyrodyjki to wyjątkowe i ekscytujące opowiastki o zwierzętach (dla dzieci i dorosłych) inspirowane obserwacjami kochanego przez widzów i czytelników Marcina z lasu.


Widzieliście kiedyś biało-czarne dziki? Zastanawialiście się, jak leniwe są leniwce w Ameryce Południowej? Wyruszyliście w podróż śladami chomika? Obserwowaliście foki nad Bałtykiem? Spotkaliście w lesie niedźwiedzia?


Pozwólcie zabrać się w podróż - od Bieszczad po Bałtyk, od Ameryki Południowej po północną Finlandię. Przeżyjcie niesamowite spotkania ze zwierzętami: od tych najmniejszych po całkiem duże, wszystkie zaklęte... w przyrodyjkach.

Format:

Czas trwania audiobooka:

6 godz. 23 min.

Język:

Polski

Data wydania:

26.03.2021

Wydawca audiobooka:

Świat Książki

Numer ISBN audiobooka:

9788381398879

Co myślą inni

Recenzje Przyrodyjki –
Audiobook

😊

Dominika

Super się słuchało 🥰

Mirela

Cudowne historie o zwierzętach czytane przez najlepszą lektorkę. Czekam na kolejnego audiobooka tego autora.

Barbara

Wspaniała lektura

Aneta