Przypadek? Nie sądzę!- Michał Krawczyk

Ocena 3.9
7 godz. 35 min.
bookCoverFor

Opis

Agata jest początkującą aktorką. Porzucona przez chłopaka przestaje wierzyć w miłość. Rysiek jest magnesem na pechowe zdarzenia. Życiowa zła passa prowadzi go w zupełnie innym kierunku niż wymarzona droga miłości i romantyczności. Obydwoje porzucają dotychczasowe miejskie życie i wyruszają w poszukiwaniu szczęścia. Chociaż się nie znają to ich drogi krzyżują się w Żyworódce, miejscowości tylko z pozoru spokojnej.


Zaskakująca historia pełna niespodzianek i humoru. To komedia obyczajowa o poszukiwaniu szczęścia. Czy splot komicznych wydarzeń z udziałem lokalnej społeczności pozwoli głównym bohaterom na odnalezienie miłości i spokoju? Czy Agata i Rysiek znajdą swoje miejsce na Ziemi? Nic nie dzieje się przez przypadek, a wszystko zdarza się po coś.

***
„Takiej historii teraz nam potrzeba! Zabawnej, ironicznej, złośliwej, pełnej inteligentnego humoru i bohaterów nieco przerysowanych, ale za to z niezaprzeczalnym urokiem. Zapraszam na prawdziwą jazdę bez trzymanki, prowadzącą do zupełnie zaskakującego finału! Czy to przypadek? Nie sądzę!”

Agnieszka Lingas-Łoniewska

Format:
Audiobook
Czas trwania audiobooka:
7 godz. 35 min.
Język:
Polski
Data wydania:
1.06.2021
Wydawca audiobooka:
Storybox
Numer ISBN audiobooka:
9788382335408

© Storybox (audiobook)

Co myślą inni

Recenzje Przypadek? Nie sądzę! – Audiobook

Często zabawne. Pomysł ciekawy. Jednak niektóre sceny zbyt przegadane, zbyt przeciagnięte. I zdecydowanie na minus żarty bazujące na sytuacji opierającej się na nadużyciach czy zagrożeniu w sferze seksualnej.

Agnieszka

Super

Anna

Na początku chciałam wyłączyc, jednak potem autorka poszła na całość :) . Szalona, lekka książka na pochmurne dni. Pomoże każdemu złapać dobry chumor na dany dzień... Polecam

Beata

Można szczerze się uśmiać. Polecam na odstresowanie.

Katarzyna

Świetna książka,dawno nie czytałam czegoś takiego! Idealna na poprawę humoru- były momenty, że śmiałam się w głos! Również brawa dla pani lektor za taką modulację głosem,że można było wyobrazić sobie daną postać 😁

Anna

Super

Anna

Bardzo kiepska książka.

Seweryn

Nic specjalnego, książka ok, lektorka irytująca, co wpływa na ocenę

Anna

Książka przeciętna. Nie poleciła bym jej nikomu. Nic z tej książki nie zapada w pamięć, nie ma się ochoty na więcej. Raczej ją zmęczyłam. Dobrnełam do końca tylko dlatego, że był to audiobook. Gdybym czytała nie wiem czy dotarła bym do połowy. Ujdzie.

Agnieszka

Dzięki za miłe spędzony czas

Agata