Przyjdzie pogoda na szczęście

Ocena 4.7
10 godz. 47 min.
Przyjdzie pogoda
bookCoverFor

Opis książki

Trzy młode kobiety, które połączyła przyjaźń na dobre i złe. Trzy poruszające historie, które napisało życie. Kontynuacja losów bohaterek z powieści „Przyjdzie pogoda na miłość”.
Joanna, porzucona przez narzeczonego, próbuje zbudować nowy związek, jednak wciąż zadaje sobie pytanie: czy to miłość, czy tylko plaster miodu na zranione serce? Magda, wyczerpana chorobą nowotworową, staje w obliczu rozwodu i bankructwa rodzinnej firmy. Czy podniesie się z kolan, by zawalczyć o lepsze jutro dla córeczki? I wreszcie Zuzanna, którą dotknął okrutny hejt i odrzucenie najbliższych. Czy przezwycięży wstyd i odważy się sięgnąć po marzenia?
Wioletta Piasecka zdaje się mówić, że nie należy tracić nadziei. Nawet najtrudniejsze doświadczenia da się przekuć w siłę, a z łez rozpaczy może wyrosnąć szczęście.
Jeśli zawiedli Cię bliscy, ta książka jest dla Ciebie. Jeśli przytłacza Cię codzienność i poszukujesz nowej drogi życia, ta książka jest dla Ciebie. Jeśli wierzysz w prawdziwą przyjaźń, to „Przyjdzie pogoda na szczęście” jest idealnym przykładem na to, że się nie mylisz.

Format:

Tom:

2

Czas trwania audiobooka:

10 godz. 47 min.

Kategorie:

Język:

Polski

Data wydania:

26.01.2022

Wydawca audiobooka:

Storybox

Numer ISBN audiobooka:

9788382710724

© Storybox (audiobook)

Co myślą inni

Recenzje Przyjdzie pogoda na szczęście –
Audiobook

Super

Magdalena

Kolejny tom również wspaniały, bardzo polecam 👍❤️

Danuta

Fajna polecam

Anna

Wciągająca książka. Polecam

Elwira