Przyjdzie pogoda na miłość

Ocena 4.7
11 godz. 37 min.
Przyjdzie pogoda
bookCoverFor

Opis książki

Pełna emocji historia trzech przyjaciółek, z których marzeń zadrwił los. Młode kobiety zderzają się z brutalnością dorosłego życia. Czy odnajdą w sobie siłę, by podnieść się po bolesnym upadku? Czy potrafią zaufać sobie i innym, kiedy przyjdzie pogoda na miłość?

Joannę opuszcza narzeczony i decyduje się na ślub z inną kobietą. U Magdy, która spodziewa się dziecka, lekarze diagnozują raka piersi. Zuzanna marząca o karierze w modelingu wikła się w seks-aferę w kręgach władzy.

Wioletta Piasecka w powieści „Przyjdzie pogoda na miłość” zdaje się mówić, że wszystko ma swój czas. Po burzy wychodzi słońce, a więc mimo zawiedzionych nadziei, cierpienia i konsekwencji błędnych decyzji zawsze trzeba szukać nowych szans i walczyć o swoje szczęście.

Jeśli przeżywasz rozterki i rozczarowania, ta książka jest dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz otuchy, bo w Twoim życiu się nie układa, ta książka jest dla Ciebie. Jeśli po prostu masz ochotę na dobrą lekturę, to „Przyjdzie pogoda na miłość” jest idealnym wyborem.

Format:

Tom:

1

Czas trwania audiobooka:

11 godz. 37 min.

Kategorie:

Język:

Polski

Data wydania:

23.02.2021

Wydawca audiobooka:

Storybox

Numer ISBN audiobooka:

9788382331585

© Storybox (audiobook)

Co myślą inni

Recenzje Przyjdzie pogoda na miłość –
Audiobook

Bardzo fajnie się słuchało. Polecam

Małgorzata

Super, polecam

Danuta

Super polecam

Anna

Wciągająca książka.

Elwira