Proces diabła- Adrian Bednarek

Ocena 4.7
7 godz. 50 min.
Kuba Sobański
bookCoverFor

Opis

Nikt nie zrozumie mordercy lepiej niż inny morderca…

Rzeźnik Niewiniątek został ujęty przez policję i skazany na dożywocie, jednak piekło młodych dziewczyn wcale się nie skończyło. Jego dzieło kontynuuje bowiem zwyrodnialec dokonujący rytualnych morderstw na prostytutkach, nazwany przez media Rozpruwaczem z Krakowa.
Kiedy domniemany Rozpruwacz wpada wreszcie w ręce policji, jego adwokatem zostaje młody, spragniony sukcesów prawnik, Kuba Sobański, który postanawia zrobić wszystko, by wygrać proces. I wygląda na to, że może mu się to udać – w końcu nikt nie zrozumie mordercy lepiej niż inny morderca...
Sobański nie jest jednak świadomy, że wraz z Rozpruwaczem w jego życiu zagości tajemnicza kobieta, która na nowo rozbudzi w nim mroczne demony.
Format:
Audiobook
Tom:

2

Czas trwania audiobooka:
7 godz. 50 min.
Język:
Polski
Data wydania:
24.10.2022
Wydawca audiobooka:
Zaczytani
Numer ISBN audiobooka:
9788383131146

Co myślą inni

Recenzje Proces diabła – Audiobook

👍

Maciej

Ok

Ola

Nic dodać nic ująć,,,100% przyjemności 😎

Łukasz

👍

Anna

Ok.

Iwona

👍

Katarzyna

Polecam

Sebastian

Polecam zaczytanym 😊

Krystyna

Polecam

Bogdan

Mocne zaskakujące, polecam

Agnieszka

Ok

Dariusz

Super

Jędrzej

Bardzo dobra kontynuacja serii. Znając Kubę Sobańskiego z pierwszego tomu, można było przewidzieć jego zachowanie. Mimo to, kilka razy się zaskoczyłam, a epilog... no cóż, robi się coraz lepiej. Niezmiennie polecam.

Natalia

Super i polecam

Mirosława

W poprzedniej opinni wyraziłem jak bardzo nie jest podobna tą część do części pierwszej, byłem wtedy w 20% książki i teraz mi wstyd że tak napisałem. Ta część rzeczywiście nie jest taka sama, opiera się jednak na podobnych motywach, jest nieziemska i dużo lepsza.

Sebastian