Pościg

Ocena 4.3
11 godz. 53 min.
367 Strony
bookCoverFor

Opis książki

Zbiór 21 reportaży o tematyce kryminalnej. Dziennikarka Wilhelmina Skulska jest stałą bywalczynią wydziału kryminalnego Komendy Stołecznej Milicji Obywatelskiej w Warszawie. Tu ma szansę obserwować, jak śledztwo rozwija się w czasie, a funkcjonariusze kluczą wokół różnych tropów, świadków, potencjalnych sprawców. Na tym etapie wszystko jest jeszcze możliwe, każda wersja zdarzeń jest brana pod uwagę, żadna klamka jeszcze nie zapadła. To dlatego autorka woli wydzierać opowieści od śledczych, których nieustannie musi do siebie przekonywać, niż wygodnie rozsiąść się w ławach sądowych.

Wilhelmina Skulska – pisarka, publicystka, dziennikarka, autorka scenariuszy filmowych. Członkini Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, redaktorka tygodnika „Przekrój". Publikowała m.in. w „Po Prostu", „Świecie" i „Trybunie Ludu".

Format:

E-book
Audiobook

Czas trwania audiobooka:

11 godz. 53 min.

Strony e-booka:

367

Język:

Polski

Data wydania:

21.06.2021

Wydawca audiobooka:

Saga Egmont

Numer ISBN audiobooka:

9788726883251

Wydawca e-booka:

Saga Egmont

Numer ISBN e-book:

9788726883152

Co myślą inni

Recenzje Pościg –
E-book, Audiobook

Brak odstępów ppmiędzy rozdziałami i

Marek i

Mnie książka znudziła. Tylko kilka razy byłem zaciekawiony. Sporo kiepskich historii, osobiście nie podoba mi się język. Słuchałem na przyspieszeniu. Z czasem coraz większym.. No i niestety lektor do mnie nie przemówił..

Marcin

Polecam

Mariusz

Polecam

Beata