Pokonaj swoje lęki i odzyskaj spokój- Dr Ellen Vora

Ocena 4.4
11 godz. 13 min.
bookCoverFor

Opis

CZYM JEST LĘK? SKĄD SIĘ BIERZE? JAKIE SĄ FIZJOLOGICZNE I PSYCHICZNE PRZYCZYNY LĘKU?
Dr Ellen Vora wyjaśnia, co łączy mózg, jelita i stany zapalne, oraz dlaczego sen i resetowanie w naturze są tak ważne. Ujawnia burzliwy romans alkoholu i lęków, i podpowiada, co jeść dla zdrowia psychicznego oraz jak leczyć nerwicę lękową poprzez rekalibrację układu odpornościowego. Zdradza, że siedzenie to nowe palenie, a ćwiczenia to nowy xanax.
Podpowiada ćwiczenia świadomości chwili obecnej, medytacje oraz jak naprawdę powiedzieć „nie”, jak żyć z wysoką wrażliwością i dlaczego warto unikać pracoholizmu oraz wypalenia zawodowego. Pokazuje, że warto nauczyć się „odpuszczania” i rezygnacji z kontroli nad rzeczami, które od nas nie zależą. A to wszystko po to, aby poprawić jakość życia i znaleźć właściwą drogę ku uzdrowieniu i zrównoważonemu życiu.

Format:

Audiobook

Czas trwania audiobooka:

11 godz. 13 min.

Język:

Polski

Data wydania:

13.12.2022

Wydawca audiobooka:

Wydawnictwo Filia Sp. z o.o. sp. k.

Numer ISBN audiobooka:

9788382804898

Co myślą inni

Recenzje Pokonaj swoje lęki i odzyskaj spokój – Audiobook

Nie mogę słuchać, książka czytana jak jakiś thiller psychologiczny i jednocześnie beznamiętnie

Joanna

Polecam

Krzysztof

Spoko

Adam

Polecam

Marta

Nice book

Anna

Bardzo ciekawa książka dotyczącą naszego codziennego życia, autorka opisuje o naszym mózgu, jelitach, układzie nerwowym oddechu, śnie, które mają bardzo istotny wpływ na stan naszego ciała i umysłu.

Teresa

Przyjemny głos

Ewelina

Bardzo ciekawa książka naszpikowana wiedzą o alternatywnym spojrzeniu na leczenie nerwicy lękowej. Podobało mi się również to, że autorka podejmuje temat sposobów leczenia CHAD.

Hanna

Może być

Natalia

Ok

Joanna