Podwójne życie mojego chłopaka - Prawdziwa historia

Ocena 4.1
8 godz. 24 min.
238 Strony
Wzruszajace prawdziwe historie
bookCoverFor

Opis książki

Cleo i Mark nawiązują płomienny romans. Ich fascynacja jest na tyle silna, że Mark zostawia żonę, by rozpocząć nowe życie z Cleo. Niestety kobieta odkrywa, że nie wszystko jest takie bajkowe, jak jej się na początku wydawało, a narastające problemy psychiczne jej ukochanego coraz bardziej niszczą ich relację. Ta oparta na faktach powieść pokazuje, jak destrukcyjną rolę w związku pełnią problemy tabu, takie jak choroby psychiczne, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, alkoholizm, zaburzenia jedzenia i inne. Kiedy Cleo myśli, że jej sytuacja nie może być gorsza, zaczyna się koszmar. Czy znajdzie siłę, by przetrwać w toksycznym związku?

CLEO JAMES (pseud.) opowiada swoją historię z dużą dawką autoironii, wydobywając na światło dzienne rzeczy, które większość ludzi chciałaby zamieść pod dywan. Urodziła się w Wielkiej Brytanii, gdzie do dziś mieszka razem z Markiem. Ich historia obejmuje prawie dwie dekady i jest opowieścią o niekonwencjonalnej miłości - zabawnej, smutnej, zaskakującej i uzależniającej. Zakończenie jest kompletnym zaskoczeniem i nie sposób go przewidzieć.

Tłumaczenie:

Elżbieta Kobyzew-Gładzka

Format:

Audiobook
E-book

Czas trwania audiobooka:

8 godz. 24 min.

Strony e-booka:

238

Język:

Polski

Data wydania:

5.06.2023

Wydawca audiobooka:

Lind & Co

Numer ISBN audiobooka:

9789180517003

Wydawca e-booka:

Lind & Co

Numer ISBN e-book:

9789180517034

Co myślą inni

Recenzje Podwójne życie mojego chłopaka - Prawdziwa historia –
Audiobook, E-book

Świetna !

Adrianna

Super się słucha, daje do myślenia, polecam.

Sylwia

Ok

Busia

Książka, którą przeczytałam jednym tchem , w ciągu jednego dnia ! Musiałam ją skończyć przed snem, nie mogło być inaczej

Sylwia