Pocałunek księcia

Ocena 4.1
11 godz. 2 min.
Żyli długo i szczęśliwie
bookCoverFor

Opis książki

Nowa odsłona opowieści o Kopciuszku bestsellerowej autorki New York Times!
Twórczość Eloisy zyskała sympatię samej autorki Bridgertonów.

Jak wygląda życie młodej dziewczyny zdanej na łaskę okrutnej macochy? Co się wydarzy na balu, na który wcale nie miała ochoty pójść? I czy każdy bogaty książę jest dobrą partią dla zubożałej piękności?
Dawno, dawno temu panna Kate Daltry zmuszona przez podstępną macochę poszła na bal w pobliskim zamku. Tam poznała przystojnego księcia, który nie wydał się jej czarujący. Tymczasem książę jest zaręczony, ale nie kocha swej przyszłej żony. Czy warto, by starał się o względy biednej i hardej dziewczyny, która nie marzy o bajkowym ślubie z kimś takim, jak on?

Jeśli lubisz opowieści, w których świat realny idealnie przenika się z pełną magii fikcją literacką, na pewno będziesz pod wrażeniem miłosnych perypetii panny Kate Daltry.
Idealna dla fanów Bridgertonów!

,,Żyli długo i szczęśliwie" - cykl romantycznych powieści obyczajowych Eloisy James, które łączy fabuła w bliżej nieokreślonej bajkowej rzeczywistości i częste odwołania do żelaznych zasad panujących na królewskim dworze.

Eloisa James (ur. 1 stycznia 1962 r. w stanie Minnesota) - autorka bestsellerów New York Timesa, która specjalizuje się w pisaniu romansów historycznych. Po ukończeniu Uniwersytetu Harvarda Eloisa uzyskała tytuł magistra na Uniwersytecie Oksfordzkim i doktorat na Uniwersytecie Yale.

Format:

Czas trwania audiobooka:

11 godz. 2 min.

Język:

Polski

Data wydania:

4.09.2023

Wydawca audiobooka:

Saga Egmont

Numer ISBN audiobooka:

9788727030951

Co myślą inni

Recenzje Pocałunek księcia –
Audiobook

Bardzo słaba i niepotrzebna końcówka

Regina

Ok

Jarosław

Połączenie bajki i harleqina.

Ewelina

Dobra

Anna