Po prostu Hell - Zemsta i Partnerzy (8)

Ocena 4.4
1 godz. 24 min.
Zemsta i Partnerzy
bookCoverFor

Opis książki

Plaże Półwyspu Helskiego spływają krwią. Ktoś bestialsko morduje foki szare. Policja i ekolodzy, którzy próbują chronić zwierzęta, są bezradni. Do tego w niejasnych okolicznościach giną dwaj rybacy, jeden z Kuźnicy a drugi z Jastarni. Jeden z nich jest kumplem Krzysztofa Cyglera, przyjaciela Renaty Łukowskiej. Krzysztof prosi detektywkę o zajęcie się sprawą, z którą nie radzi sobie miejscowa policja. Czy sprawy fok i rybaków łączą się ze sobą? Prowadząc dochodzenie, Łukowska odkrywa, że niemal rajskie plaże Helu skrywają krwawe tajemnice... To opowiadanie nawiązuje do autentycznej sprawy mordowanych fok która brała miejsca w 2018r.
"Każda kolejna cześć lepsza.” Opinie słuchacza „Bliźniacza zbrodnia”. Zemsta & Partnerzy – cykl oryginalnych i zaskakujących opowiadań kryminalnych z detektywką z Gdańska Renatą Łukowską, która doskonale wie, że od litery prawa czasami ważniejsza jest zemsta, bo jedynie ona może przynieść ofiarom ukojenie i poczucie sprawiedliwości... Polecamy również kryminał „Kogo kocham, kogo lubię”.
Robert Ostaszewski – autor m. in. prozy kryminalnej, twórca bestsellerowej trylogii kryminalnej z podkomisarzem Konradem Rowickim; „Zginę bez ciebie”, „Śmierć last minute" oraz „Tysiąc ciętych róż”. Także wydał kryminalnej serii śląskiej; „Zabij ich wszystkich” i „Ukochaj na śmierć”. Jego opowiadanie kryminalne „Ten cholerny wrzesień” zaadaptowane zostało na scenę przez Łukasza Witta-Michałowskiego, juror Nagrody Kryminalnej Piły.

Format:

Tom:

8

Czas trwania audiobooka:

1 godz. 24 min.

Język:

Polski

Data wydania:

30.10.2023

Wydawca audiobooka:

Lind & Co Polska

Numer ISBN audiobooka:

9788367494151

Co myślą inni

Recenzje Po prostu Hell - Zemsta i Partnerzy (8) –
Audiobook

Fajna

Anna

Polecam

Jolanta

Kolejna fajna historia i super lektor

Katarzyna

Ok

Anna