Po drugiej stronie jeziora. Tom 2

bookCoverFor

Opis książki

Jak wysoką cenę jesteś w stanie zapłacić za wolność?

Mia podjęła decyzję – nie chce wracać do prawdziwego świata, z którego pochodzi. Zamiast tego zamierza wziąć udział w ryzykownej misji wyzwolenia Krainy Pięciu Miast. Tymczasem czeka ją bolesne rozczarowanie – Zayn, przywódca, z którym wydawało się, że połączyło ją coś więcej niż przyjaźń, jest zaręczony. Mia czuje się oszukana, ale nie waha się narazić własnego życia, aby pomóc chłopakowi odzyskać pewien bardzo ważny list.

To jednak nie jest najlepszy czas na sercowe rozterki. Drużyna musi ruszać do Memris, aby ratować miasto przed podstępną i okrutną Elajzą. Droga będzie długa i niebezpieczna, ale to nic w porównaniu z tym, z jaką prawdą o sobie przyjdzie się niebawem zmierzyć Mii...

Agnieszka Karecka – urodziła się w 1994 roku w Świdnicy. Z zawodu jest nauczycielką wychowania fizycznego oraz trenerką akrobatyki sportowej. Prócz zamiłowania do sportu i pracy z dziećmi uwielbia wieczory z dobrą książką przy wielkim kubku gorącej herbaty. Największą radość sprawia jej pisanie. Jest także szczęśliwą żoną oraz mamą Kacperka, która rzadko narzeka na nudę. Zadebiutowała powieścią „Po drugiej stronie jeziora", która ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res w 2019 roku.

Format:

Tom:

2

Czas trwania audiobooka:

8 godz. 18 min.

Język:

Polski

Data wydania:

20.11.2023

Wydawca audiobooka:

Saga Egmont

Numer ISBN audiobooka:

9788728525210

Co myślą inni

Recenzje Po drugiej stronie jeziora. Tom 2 –
Audiobook

Mam nadzieje że to jeszcze nie koniec

Agnieszka