Piętno

Ocena 4.1
9 godz. 55 min.
264 Strony
Rodzina Donovanów
bookCoverFor

Opis książki

On chce, by całkowicie poddała się jego woli. Ona się boi, że już nigdy nie będzie pragnąć niczego innego.
Gdy Sofia McBride po raz pierwszy spotyka silnego i zdecydowanego Cade`a Donovana, słyszy ostrzeżenie, by zachowała dystans. Choć wie, że powinna posłuchać tej rady, jest oszołomiona siłą, z jaką przyciąga ją ten onieśmielający mężczyzna.
Wie, że powinna trzymać się od niego z daleka, ale pomimo starań nie potrafi się oprzeć jego erotycznym żądaniom. Im bardziej jest usidlona, tym lepiej zdaje sobie sprawę, że wcale nie chce uciekać.
Przez całe swoje życie Cade Donovan, tajemniczy właściciel ogromnego rancza, wybierał kobiety, które nie oczekiwały od niego zbyt wiele. Jednak gdy burza więzi go w domu wraz z Sofią, zupełnie inną od dotychczasowych miłostek Cade`a, która nie ma w zwyczaju przyjmować odmowy, jego zasady zdają się na nic.
Cade pragnie wszystkiego, co Sofia ma do zaoferowania, lecz szybko odkrywa, że jej uroda skrywa determinację, której nie brał pod uwagę. Jej niezależna natura sprawi, że Cade pozbędzie się swoich demonów i przejdzie drogę, która zmieni ich oboje na zawsze.

Tłumaczenie:

Agnieszka Śmiechowska-Kłoczko

Format:

E-book
Audiobook

Tom:

2

Czas trwania audiobooka:

9 godz. 55 min.

Strony e-booka:

264

Język:

Polski

Data wydania:

26.06.2023

Wydawca audiobooka:

BookBeat

Numer ISBN audiobooka:

9789198817775

Wydawca e-booka:

BookBeat

Numer ISBN e-book:

9789198792577

Co myślą inni

Recenzje Piętno –
E-book, Audiobook

Ok

Jarek

Moim zdaniem lepsza część niż pierwsza może na początku jest nudna ale później się rozkręca. Ostatnie 3rozdzialy najlepsze.

Natalii

Ok

Kasia

😊

Katarzyna