Pierwszy milion odcinek siódmy, czyli jak zaczynali Michał Sołowow, oraz twórcy firm Bakoma i Playway- Kinga Kosecka, Maciej Rajewski, Marek Bernolak więcej

Ocena 4.8
1 godz. 16 min.
Pierwszy milion
bookCoverFor

Opis

Siódmy odcinek Pierwszego Miliona postanowiliśmy poświęcić tym postaciom biznesu, które świadomie starają się zarabiać pieniądze w medialnym cieniu.

W pierwszej części nagrania opowiemy o tajemniczym miliarderze Michale Sołowowie. Od 2018 znajduje się on na szczycie rankingu najbogatszych Polaków, a mimo to jego nazwisko rzadko jest wspominane w serwisach informacyjnych, jeżeli jednak się pojawia to najczęściej w dziale sportowym.

Drugiego bohatera tego odcinka Zbigniewa Komorowskiego kojarzą zapewne tylko nieliczni. Bliżej zainteresowani polityką być może pamiętają go jako senatora a później posła reprezentującego PSL. Każdy natomiast zna jogurty i przetwory mleczne marki Bakoma, której jest właścicielem.

Ostatni rozdział naszego audiobooka powinien zainteresować fanów nowych technologii. Przybliżymy w nim postać Krzysztofa Kostowskiego twórcy firmy Playway. Spółka ta rozwija się od lat w cieniu takich gwiazd polskiego rynku gamingowego jak CD Projekt i 11 bit Studios. Nie oznacza to jednak, że nie odnosi rynkowych sukcesów. Kierujący tą firmą świadomie wybrali mniej medialny model biznesowy. Stronią oni od drogich ryzykownych biznesowo superprodukcji, koncentrując się na większej ilości mniejszych projektów. Zapraszamy do wysłuchania siódmego odcinka serialu Pierwszy Milion!
Format:
Audiobook
Tom:

7

Czas trwania audiobooka:
1 godz. 16 min.
Język:
Polski
Data wydania:
10.08.2019
Wydawca audiobooka:
Wydawnictwo Łukasz Tomys Publishing
Numer ISBN audiobooka:
9788366167476

© Wydawnictwo Łukasz Tomys Publishing (audiobook)